Співпраця компаній Eyes On Media і Canon знаменує собою початок нової ери для World Press Photo

Розташована в Амстердамі компанія надає широкий ряд послуг професійним фотографам, дозволяючи їм створювати, редагувати та друкувати високоякісні зображення для провідних галузей ринку, зокрема для виставок, музеїв, галузей архітектури, образотворчого мистецтва та роздрібної торгівлі. Тісно співпрацюючи з організаторами конкурсу World Press Photo та компанією Canon для надання найкращого можливого рішення, в компанії Eyes On Media скористалися планшетним принтером Océ Arizona 480 GT та столом для цифрового обрізання Océ Procut компанії Canon, які дозволили виконувати друк безпосередньо на листах Dibond і пластинах Forex товщиною 1 мм і створювати дуже якісне і професійне покриття.

Кінцевим результатом стало не тільки надання організаторам конкурсу World Press Photo довговічного рішення, що значно зменшувало ризик пошкодження під час транспортування, але також втілення фотографій в життя новим способом і створення такого візуального ефекту, який притягує погляд і, на думку організаторів, відіграє важливу роль у досягненні успіху виставки.

EOM-image1

«Якість зображення та широкі можливості застосування обладнання Arizona значно поліпшили наші послуги з друку фотографій і допомогли нам отримати нового клієнта. Ми були в захваті, коли з нами зв’язалися організатори конкурсу World Press Photo, яким ми захоплювалися багато років. Ми знали, що за допомогою обладнання Arizona компанії Canon ми впораємося з цим складним завданням».

Мартін Мінолі (Martin Minoli), власник компанії