Для офісу

EO Grafiska

Упродовж усього проекту компанія Canon надавала цінні поради, підказки та настанови. Попри те що ми знали свою кінцеву мету — створення бізнесу, де друк був би лише одним його аспектом, — такі ініціативи, як програма EBBP, забезпечили нас засобами для розробки спеціальних пропозицій.

Крістер Мелстром, виконавчий директор

Заснована в 1984 р. в районі Скарпнек, на півдні Стокгольму, компанія EO налічує 45 працівників, які обслуговують багатьох клієнтів, серед яких є стокгольмський кабельний оператор Com Hem і фінансова група Nordea Bank. Попри те що офсетний і цифровий друк залишається основним напрямком бізнесу, ЕО Grafiska тепер надає своїм клієнтам дедалі ширший спектр послуг у галузі маркетингових комунікацій: від реклами, прямої розсилки, ІТ-послуг, фото- та кінозйомки до дизайну, реалізації й оцінки міжсередовищних рекламних кампаній.

У 2009 році основним завданням компанії EO Grafiska стало переформатування її можливостей цифрового друку. Компанію було складно назвати новатором у галузі цифрового виробництва (у 2002 році вона придбала місцеве підприємство з надання послуг цифрового друку, і обсяг виробництва в цій галузі складав 25 % від загального), але з часом, оскільки вимоги клієнтів змінилися, інвестування в цифровий друк стало недостатнім.

Компанія вирішила налагодити співпрацю з компанією Canon. Під час серії регулярних зустрічей — щотижневих на початковому етапі — компанії Canon та EO докладали зусиль, щоб сформувати пропозицію для клієнтів і визначити доцільність подальшого інвестування. Підтримуючи ці намагання, Крістер Мелстром (Krister Mellström) та інші керівники долучилися до програми Essential Business Builder Program (EBBP) компанії Canon, відвідуючи тематичні семінари, наприклад семінари, присвячені ставленню маркетологів до друку та можливостям віддаленої публікації. «Вони були надзвичайно важливі, — каже Мелстром. — Наприклад, попри те що ми вже розробили власне рішення віддаленої публікації, ми, нарешті, з’ясували, як можна ефективно просувати його на ринку».

Оновлена компанія EO Grafiska значно відрізняється від того підприємства, «зацикленого» на друку ще чотири роки тому. Тепер це успішна, прибуткова компанія з великим колективом і портфелем сучасних послуг. Початковий проект переобладнання кімнати для цифрового друку вилився в цілковите оновлення бізнесу.

Прочитайте історію, щоб дізнатися, як компанія Canon допомогла підприємству EO Grafiska скористатися можливостями друку, проектування й ІТ-ресурсами для створення нових міжсередовищних послуг для своїх клієнтів.

Завантажити приклади

Які продукти та послуги вони використовують?

Аркушні принтери

Ці чорно-білі або кольорові аркушні принтери, розроблені для комерційних друкарень і відділів друку, забезпечують відмінну якість друку, втілення нових робочих процесів і використання розширених вбудованих функцій кінцевої обробки, завдяки чому вони дуже швидко окупаються.

Програмне забезпечення для друкованих і електронних ЗМІ

Друкуйте більше та знаходьте нові джерела доходу, забезпечені можливостями багатоканального зв’язку. Canon пропонує цілу низку масштабованих рішень для друкованих і електронних ЗМІ, зокрема для роботи з фотографіями, відеозаписами, QR-кодами, персоналізованим вмістом і цифровими матеріалами для друку.

Подальші кроки