Для офісу

Приклади в галузі поліграфії

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.


Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Подальші кроки

ABC Imaging

ABC- Hero1

Завдяки робочому циклу Océ PRISMA й технології Canon imagePRESS ми скоротили свої операції та, як наслідок, підвищили продуктивність на 50 % і знизили витрати на 30 %.

Рей Гокінс (Ray Hawkins), генеральний директор

BM Druck

DWF-logo.jpg

Ми розглядали багатьох постачальників, з-поміж яких особливо вирізнялася компанія Canon — наш вірний партнер уже багато років.

Рене Кассі (Rene Cassis), генеральний директор

Cavelti

DWF-logo.jpg

Компанія Canon проаналізувала всі сфери нашої діяльності, щоб допомогти нам поліпшити підхід до використання кількох каналів обміну даними.

Марсель Біері (Marcel Bieri), керівник відділу підготовчих процесів і цифрових носіїв

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

З Arizona 660XT нам не потрібно поступатися якістю та строками виконання замовлень. Ми можемо виготовляти рекламні матеріали в точках продажу меншими тиражами за конкурентною ціною.

Кірстен ван Браммен, відділ спеціальних пропозицій Elwe

Eyes on Media

Якість зображення та широкі можливості застосування обладнання Arizona значно покращили наші послуги з друку фотографій і допомогли нам отримати нового клієнта. Ми були в захваті, коли з нами зв’язалися організатори конкурсу World Press Photo, яким ми захоплювалися багато років. Ми знали, що за допомогою обладнання Arizona компанії Canon ми зможемо справитися з цим складним завданням.

Мартін Мінолі, власник компанії

Formara

Компанія Canon тісно співпрацювала з Formara із самого початку — підібрала нам правильне рішення для задоволення наших потреб, чітко пояснила, як воно впишеться в наш бізнес і яку користь принесе, і, нарешті, забезпечила встановлення та навчання, які полегшили перехід на нове рішення та збільшили продуктивність.

Фредді Кінзлер (Freddie Kienzler), виконавчий директор

FT Solutions

FT-hero1

Інвестиції в ці передові системи цифрового друку мають вирішальне значення для нашого успіху в майбутньому. Наразі ми маємо змогу насолоджуватися такими фантастичними перевагами для FT Solutions і наших клієнтів, як підвищення якості й більша зручність.

Том Гард (Tom Gurd), генеральний директор

Міська рада Хертсмера

DWF-logo.jpg

Компанія Canon запропонувала нам довгострокову стратегію, детально пояснивши, як цифровий друк може бути економним і водночас швидким, гнучким і високоякісним, як цього вимагає міська рада.

Марк Робертс

hs Druck

Компанія Canon провела курс із персоналізації друку «Основи створення бізнесу» у приміщенні нашої компанії. Експертні консультації, які надає компанія, допомогли нашому колективу зрозуміти потенціал технологій і збільшили нашу впевненість. Це стосується як виробничого процесу, так і інформування клієнтів про ці можливості.

Гельмут Хьорманзедер (Helmut Hörmanseder), партнер-засновник

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Завдяки співпраці з Canon ми створили відділ виготовлення знаків, який зараз досить швидко розвивається.

Адрі Хогевен (Adrie Hoogeveen), директор компанії

Kahle

DWF-logo.jpg

Технології зараз дуже важливі, але я вибрав Canon не лише з цих міркувань. Мене переконав пакет послуг, що надається до пристроїв Canon і включає в себе післяпродажне обслуговування, навчання та підтримку. Враховуючи наш попередній досвід, я знав: вони докладуть усіх зусиль, щоб ми отримали рішення для друку, яке змінить наш бізнес.

Дан Батек, технології та фінанси, KAHLE

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Придбання монохромної друкарської машини Canon imagePRESS 1135 і укладача великої ємності безпосередньо вплинуло на продуктивність

Деніел Санчес (Daniel Sánchez), директор

Marne Drukkers

Сортувати великоформатні плакати вручну довго й дорого, тож ми вирішили знайти альтернативу.

Гус Слігтер (Guus Sligter), директор компанії

Майа Вік

Значною частиною свого успіху ми зобов’язані вражаючому рівню професіоналізму та підтримки компанії Canon. Якість усієї продукції Canon була по-справжньому високою, і нам було дуже приємно мати партнера, який здатного надати всі засоби для виконання цього комплексного проекту.

Пол Лауклі (Pål Laukli), професійний фотограф

Printondemand-worldwide

Звичайно, ефективність відіграє ключову роль, але надійність також украй важлива. У вас може буди чудове обладнання, але якщо воно не працює 10 % часу — це проблема. З Canon у нас таких проблем не було. Навіть якщо пристрій виходить із ладу, це ненадовго, адже фахівцям із сервісного центру знадобиться не більше двох годин, щоб відновити його роботу.

Енді Корк (Andy Cork), виконавчий директор Printondemand-worldwide

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Завдяки підтримці Canon компанія Pulp Grafisk подвоїла свої потужності великоформатного друку та позбавилася залежності від сторонніх постачальників у процесі виготовлення друкарської продукції.

Тер’є Гульбрандсен (Terje Gulbrandsen)

Ritz

DWF-logo.jpg

Завдяки компанії Canon, зокрема засобу Business & Innovation Scan і послугам, передбаченим її комерційною пропозицією, ми переосмислили підхід до стратегії ведення бізнесу.

Курт Хаберсатер (Kurt Habersatter), генеральний директор

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Партнерство з Canon допомогло зробити крос-медіа необхідною складовою наших пропозицій послуг, і тепер ми можемо краще виміряти ефективність клієнтських рекламних кампаній.

Ремо Мартін, генеральний директор

Spazio81

Завдяки широкому вибору послуг нами створено велику й різноманітну базу дуже відданих користувачів, які в захваті від співпраці з нами. Це поширює нашу репутацію у всесвітньому масштабі. Зараз ми отримуємо замовлення з таких віддалених країн, як США та Китай.

Алессандро Локателлі (Alessandro Locatelli), генеральний директор

The Print Foundry

Компанія Canon — це партнер, з яким було приємно працювати. Ми часто співпрацюємо з ними над новими ідеями продуктів, обговорюємо їх та те, як найкраще використовувати imagePROGRAF, а вони завжди негайно реагують, коли нам щось потрібно.

Ренато Таварес, засновник

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері