Колчестерський інститут повторно інвестує кошти, заощаджені завдяки службі керованого друку Canon Managed Print Services, у навчання й освіту

На десяти об’єктах Колчестерського інституту, одного з найбільших у Східній Англії (Велика Британія) коледжів із післядипломної освіти, отримує вищу освіту, післядипломну освіту та проходить курси більше 12 000 студентів. Прагнучи зменшити неопераційні витрати, співробітники коледжу виявили відсутність єдиного керування інфраструктурою друку. Послуги з друку надавалися різними постачальника, не було політики друку та єдиного керування ним, а також чіткої цілі щодо уважного вивчення можливостей заощадження. Після проведення аудиту інфраструктури коледжу з друку спеціалісти Canon у тісній співпраці з командою Колчестерського інституту запропонували рішення MPS (Managed Print Services, керовані послуги з друку), яке не тільки зменшило використання паперу та час на адміністративні операції, але й значно покращило умови використання інфраструктури друку студентами та співробітниками. Але найважливіше, що за перші вісімнадцять місяців після впровадження рішення коледжу вдалося зекономити заощадити 100 000 фунтів стерлінгів, які було вкладено в навчання й освіту в інших напрямках діяльності коледжу.

colchester-image1

«Нам дуже сподобалася рекомендована компанією Canon концепція керованого друку (Managed Print Services), а також професіоналізм проектної команди Canon і те, як тісно вони намагалися співпрацювати з нашою проектною командою».

Гері Хорн (Gary Horne), заступник фінансового й технічного директора