Компанія Screentec відкриває світ можливостей повноколірного друку

Розташована в Південному Уельсі компанія Screentec стала свідком швидких змін на ринку друкованої продукції: друк вийшов за межі лише великих об’ємів і обмеження кольорів, з’явилася можливість виконувати специфічні замовлення клієнтів швидко та з використанням майже будь-яких кольорів. Ключовим фактором збереження провідного положення було охоплення світу цифрових технологій, при чому це було потрібно робити швидко.

Сьогодні, додавши до свого обладнання два широкоформатних принтера Océ Arizona, у компанії Screentec збільшили об’єм проектів більше ніж на 40 %, відкрили напрямок продажу в Інтернеті та розробили унікальні способи поєднати можливості цифрового, трафаретного та літографічного друку, щоб надавати клієнтам неможливий раніше діапазон продуктів і послуг. Але найважливішим для Screentec є те, що після встановлення цифрових принтерів Canon у компанії жодного разу не порушили строків виконання замовлень клієнтів.

screentec-image1
screentec-image2

«Якщо б мене попросили охарактеризувати клієнта компанії Canon одним словом, я б сказав "безтурботний". Працівники й технічні спеціалісти надають підтримку з використання надійних і універсальних пристроїв — тут складно знайти якийсь недолік».

Деррен Джеймс (Darren James), виконавчий директор