Група компаній Sanders Group отримала нову клієнтську базу завдяки планшетним УФ-принтерам Canon

Компанія, що починала свою діяльність у 1985 році лише як імпортер і продавець магнітних поверхонь для компаній, що займаються друком, дизайном і рекламою, швидко перетворилася на провідного світового гравця в галузі виробництва та розповсюдження гнучких магнітних матеріалів великим мережам роздрібної торгівлі та магазинам і постачальникам вивісок.

У результаті придбання Sanders Group в 1998 році теперішнім виконавчим директором Марко де Вертом, радикальної зміни бізнес-моделі в 2009 році та впровадження технології планетних УФ-принтерів Canon ця компанія повністю змінила напрям розвитку. Вона забезпечила успішне майбутнє зростання, створюючи різні можливості для залучення замовлень із високою маржею та докорінно змінюючи процеси виробництва друкованої магнітної продукції.

Sanders-image1
Sanders-image2

«Обладнання Océ Arizona змінило мою компанію. Під час фінансової кризи багато компаній були змушені припинити діяльність, але це обладнання дало мені змогу отримувати прибуток, навіть маючи менший оборот. По суті, оборот моєї компанії зменшився, але збільшилася маржа, оскільки я перетворив звичайний матеріал, який продавав раніше, на те, що має більшу цінність. Я мав змогу відповідати вимогам ринку, швидко виконуючи прості та складні замовлення й надаючи оригінальні рішення».

Марко де Верт (Marco de Wert), виконавчий директор