Компанія Projectcolor досягла успіху завдяки новітнім широким можливостям із друку виставкових графічних матеріалів

Заснована в 1978 році як репроцентр, сьогодні компанія Projectcolor BV є визнаним постачальником послуг з високоякісного широкоформатного друку преміум-класу для деяких провідних світових торговельних марок. Компанія Projectcolor виконує друк для різних задач на широкому ряді носіїв і широкоформатних цифрових принтерів, дотримуючись жорстких умов щодо строків та якості виконання.

Тісно співпрацюючи зі спеціалістами Canon з організації робочих процесів, компанія Projectcolor змогла вирішити свої завдання за допомогою мережевого рішення для організації робочих процесів на основі Onyx Thrive, комплексної системи для роботи з форматом PDF, що охоплює всі етапи: від надсилання цифрових файлів і керування кольорами до друку й обрізання.

projectcolor-image1
projectcolor-image2

«Щоб керувати виробництвом, операторам більше не потрібно використовувати кілька незалежних робочих станцій і принтерів растрової обробки зображення. Крім того, оскільки Onyx Thrive використовує механізм друку Adobe PDF Print Engine, ми й наші клієнти цілком упевнені в растеризації складних графічних ефектів, зокрема рівнів прозорості й областей зі змішаними кольорами, а також в обробці плашкових кольорів».

Норман Шеффер (Norman Scheffer), директор