Для офісу

Приклади: дисплейна графіка

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.


Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Подальші кроки

BD&H

Розглянувши варіанти від різних виробників, стало очевидно, що обладнання Océ вирізняється найкращими швидкістю виробництва та якістю зображення за конкурентноспроможною ціною. Завдяки технічній підтримці компанії Canon і передовим технологіям Océ ми стали творчою силою, з якою слід рахуватися.

Джеймс Фокс, директор

Polomnis

Ми перейшли на модель Arizona зі старого принтера через проблеми зі зчепленням чорнила з поверхнею носіїв.

Джоб тен Дасчейт, директор компанії

Sanders Group

Обладнання Océ Arizona змінило мою компанію. Під час фінансової кризи багато компаній були змушені припинити діяльність, але це обладнання дало мені змогу отримувати прибуток, навіть маючи менший оборот. По суті, оборот моєї компанії зменшився, але збільшилася маржа, оскільки я перетворив звичайний матеріал, який продавав раніше, на те, що має більшу цінність. Я мав змогу відповідати вимогам ринку, а саме виконувати замовлення швидко, справлятися зі спеціалізованими замовленнями та надавати креативні рішення.

Марко де Верт, виконавчий директор

Screentec

Якщо мені було б необхідно охарактеризувати клієнта компанії Canon одним словом, це було б слово «безтурботний». Від надійності та гнучкості обладнання до підтримки та послуг, що надаються персоналом та інженерами, — мені було б складно знайти тут якийсь недолік.

Деррен Джеймс, виконавчий директор

Von Hagen

Принтери Océ Arizona мають усі необхідні параметри — розмір, продуктивність і універсальність — для роботи з широким рядом гнучких і жорстких матеріалів. Поєднання усього цього означає, що ми можемо пропонувати своїм клієнтам набагато дешевший і оперативніший спосіб створення стендів. Тепер, коли ми можемо друкувати на будь-яких поверхнях, ми здатні реалізовувати ідеї практично будь-якої складності.

Von Hagen

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері