Компанія Stralfors відкриває нові можливості для взаємодії з клієнтами завдяки Canon

Постачальник рішень із керування взаємодією з клієнтами Stralfors має багаторічний досвід і традиції в галузі друку. Заснована як типографія у шведському місті Люнгбю в 1919 р., компанія розширилася й розвинула свій бізнес. Сьогодні вона має філіали в семи країнах — Данії, Фінляндії, Франції, Норвегії, Польщі, Швеції й Великобританії.
В умовах швидкого розвиту комунікаційної інфраструктури ця компанія розробила інноваційні рішення, які відкривають організаціям нові можливості для налагодження тісних відносин із клієнтами й використання більш персоналізованих підходів. Один із найважливіших компонентів —це рішення «біла книга», яке допомагає клієнтам швидко та без зайвих витрат друкувати персоналізовані інформаційні матеріали за один прохід.

Stralfors-image1
Stralfors-image2

«Більшість наших клієнтів використовують схему друку за один прохід. Рішення ColorStream розширює можливості — завдяки цифровим зображенням повідомлення можна робити динамічнішими. Таким чином ми надаємо клієнтам точнішу й актуальнішу інформацію», — зазначає Тоні Пламмер (Tony Plummer), виконавчий директор Stralfors у Великобританії