Для офісу

Конкретні приклади

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Наші клієнти пояснюють переваги від співпраці з Canon зростанням доходів поліграфічної компанії і зменшенням витрат на друк в органах місцевого самоврядування.

Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтеся, як рішення Canon допомагають покращувати бізнес.

Подальші кроки

Усі приклади

ABC Imaging

ABC- Hero1

Завдяки робочому циклу Océ PRISMA й технології Canon imagePRESS ми скоротили свої операції та, як наслідок, підвищили продуктивність на 50 % і знизили витрати на 30 %.

Рей Гокінс (Ray Hawkins), генеральний директор

Al-Amiriya Printing Press

We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding.

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Alfa Laval

DWF-logo.jpg

Тепер відділ друку став прибутковим і рентабельнішим за зовнішні альтернативи.

Йорген Бек-Йоргенсен (Jørgen Beck-Jørgensen), менеджер із друку

Медичний центр Antonius Hypercare

AH-Hero1

Установити мережеві камери спостереження Canon було чудовим рішенням — вони забезпечують високу якість зображення та дуже корисні в нашій повсякденній роботі. Результати з’явилися відразу ж.

Рене Грот (René Groot), генеральний директор

Armstrong Watson

Перш ніж порекомендувати нам щось, компанія Canon вникла в суть нашої організації та визначила, що та як потрібно покращити. Оскільки розуміння бізнесу клієнтів є нашим основним принципом, ми не мали жодних сумнівів у виборі компанії Canon для партнерства.

Девід Кларксон (David Clarkson), комерційний директор

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Компанія Canon допомогла нам застосувати глобальний підхід до друку й одним махом кардинально змінити нашу організацію у світовому масштабі.

BD&H

Розглянувши варіанти від різних виробників, стало очевидно, що обладнання Océ вирізняється найкращими швидкістю виробництва та якістю зображення за конкурентноспроможною ціною. Завдяки технічній підтримці компанії Canon і передовим технологіям Océ ми стали творчою силою, з якою слід рахуватися.

Джеймс Фокс, директор

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Ми не лише заощадили час, а й кардинально змінили підхід до роботи.

Папаніколау Зіна, маркетолог

BM Druck

DWF-logo.jpg

Ми розглядали багатьох постачальників, з-поміж яких особливо вирізнялася компанія Canon — наш вірний партнер уже багато років.

Рене Кассі (Rene Cassis), генеральний директор

Borealis AG

borealis

Наша мета полягала у плавному переході до стандартизованого та повністю мережевого середовища друку. Основною причиною цього переходу стало прагнення до більш централізованої підтримки для наших користувачів, а також до заощадження коштів на обслуговуванні та технічній підтримці.

Джекі Ціллен, керівник відділу інформаційних технологій і систем

Британська бібліотека

British-image1

«Ми настільки вражені високою якістю мережевих камер Canon, що вирішили збільшити їх кількість до 400 на одному об’єкті».

Бхану Гоуд (Bhanu Goud), менеджер із систем безпеки

Cavelti

DWF-logo.jpg

Компанія Canon проаналізувала всі сфери нашої діяльності, щоб допомогти нам поліпшити підхід до використання кількох каналів обміну даними.

Марсель Біері (Marcel Bieri), керівник відділу підготовчих процесів і цифрових носіїв

Клайв Бут

Щось є у тому відчутті, коли ви тримаєте роздруківку в руці. Коли ви купуєте картину, її зазвичай виконано на полотні. Те ж саме й з фотографією. Коли ви купуєте її, ви хоче купити фотографію на папері. Ви не купуєте монітор, тому що надруковану на папері фотографію можна потримати в руці, і в цьому відчутті є щось особливе. Це — основна причина того, чому в мене є принтер.

Клайв Бут

Колчестерський інститут

Нам дуже сподобалася рекомендована компанією Canon концепція керованих послуг із друку (Managed Print Services), а також професіоналізм проектної команди Canon і те, як тісно вони намагалися співпрацювати з нашою проектною командою.

Гері Хорн, заступник директора з фінансів і операційної діяльності

Documenteam

ABC- Hero1

Маленькі тиражі задорого друкувати на офсетних принтерах. У той же час для інших тиражів невигідно використовувати тонер.

Торстен Бішоф (Thorsten Bischof)

Компанія Druck and Medien

DM-hero1.jpg

Головна мета MSP — у повній мірі задовольнити вимоги своїх клієнтів. Ми готові зробити для цього все. Ми вважаємо, що перейшовши на цифровий струминний друк, ми зможемо запропонувати довгоочікувані інноваційні рішення. Компанія Canon із самого початку була чудовим партнером, допомагаючи нам розробляти майбутню стратегію й упроваджувати правильні рішення. Завдяки Canon у нас є все необхідне для майбутнього зростання.

Маркус Стрікер (Markus Stricker)

DWF

DWF-logo.jpg

Працівники Canon знайшли час, щоб зрозуміти унікальні потреби та бачення нашої організації в цілому. Їхні консультації допомогли нам визначити області, у яких ми можемо підвищити ефективність роботи за допомогою провідних технологій.

Дженіс Мурc (Janice Moores), менеджер з обслуговування й закупівлі

Рада Східного Лотіана

Ми приблизно уявляли, що нам потрібно, але точно не знали, як цього досягти. Тому досвід Canon щодо впровадження ряду різноманітних рішень в організації інших клієнтів дійсно допоміг нам прийняти правильне рішення.

Джулі Кофі (Julie Caughey), фінансовий директор

EH Booth & Co Ltd

Результатом нашої політики співпраці з місцевими постачальниками в усіх можливих ситуаціях стало те, що рахунки-фактури, які постачальники надсилають в наші магазини, дуже відрізняються. Це можуть бути як написані від руки рахунки-фактури, так і друковані рахунки-фактури на кілька сторінки чи рахунки-фактури в електронній формі. Нова система обробки рахунків-фактур надає магазинам Booths більші функціональні можливості щодо обробки рахунків-фактур і краще розуміння обороту таких документів у всій компанії.

Стів Самнер, фінансовий контролер

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

З Arizona 660XT нам не потрібно поступатися якістю та строками виконання замовлень. Ми можемо виготовляти рекламні матеріали в точках продажу меншими тиражами за конкурентною ціною.

Кірстен ван Браммен, відділ спеціальних пропозицій Elwe

Міська рада Енфілда

DWF-logo.jpg

За час співпраці з Canon ми значно зміцнили позиції друкарського відділу та забезпечили йому можливості для зростання.

Eureco-Pharma BV

До минулого року я вважав недоліки друку за допомогою сторонніх постачальників неминучими й не задумувався, як змінити ситуацію. Однак, проконсультувавшись із компанією Canon, я почав розуміти можливі вигоди.

Ян де Крей (Jan de Kreij), виконавчий директор і власник

Evercore

DWF-logo.jpg

Природно, що цілісність бренда для компанії, що займається керуванням активами, має бути безумовною, адже від цього залежить лояльність як працівників, так і клієнтів. Компанія Canon відіграла вирішальну роль у забезпеченні цієї цілісності.

Ванесса О’Рейлі, директор із маркетингу

Eyes on Media

Якість зображення та широкі можливості застосування обладнання Arizona значно покращили наші послуги з друку фотографій і допомогли нам отримати нового клієнта. Ми були в захваті, коли з нами зв’язалися організатори конкурсу World Press Photo, яким ми захоплювалися багато років. Ми знали, що за допомогою обладнання Arizona компанії Canon ми зможемо справитися з цим складним завданням.

Мартін Мінолі, власник компанії

Falquon

Компанія Canon надала нам значну підтримку, щоб ми могли скористатись усіма можливостями комплекту з управління робочими процесами ONYX для розширеного керування кольорами. Це був дуже важливий для нас аспект, завдяки якому ми досягли виняткової однорідності продукції, що виготовляється за допомогою Océ Arizona.

Мартін Преге, директор компанії Falquon

ФК Дордрехт

FC-hero1

Ми завжди хотіли знімати надзвичайно високоякісні зображення, особливо в погано освітлених зонах стадіону. Ми відчували, що досягти цього можна, лише замінивши аналогові камери цифровими.

Жак де Зею (Jacques de Zeeuw), працівник служби безпеки

Formara

Компанія Canon тісно співпрацювала з Formara із самого початку — підібрала нам правильне рішення для задоволення наших потреб, чітко пояснила, як воно впишеться в наш бізнес і яку користь принесе, і, нарешті, забезпечила встановлення та навчання, які полегшили перехід на нове рішення та збільшили продуктивність.

Фредді Кінзлер (Freddie Kienzler), виконавчий директор

Академія Френсіса Комба

DWF-logo.jpg

Компанія Canon була єдиним постачальником, який дійсно зосередився на наших потребах і запропонував чіткі заходи, яких можна вжити для реалізації нашої довгострокової концепції.

Кріс Тертон (Chris Turton), менеджер з електронних технологій

FT Solutions

FT-hero1

Інвестиції в ці передові системи цифрового друку мають вирішальне значення для нашого успіху в майбутньому. Наразі ми маємо змогу насолоджуватися такими фантастичними перевагами для FT Solutions і наших клієнтів, як підвищення якості й більша зручність.

Том Гард (Tom Gurd), генеральний директор

Гері Найт

Я користуюся цим принтером вже шість років і в жодному разі не придбав би щось інше. Він дійсно виконує все, що мені необхідно, і робить це добре та з постійно високою якістю. Я в захваті від цього принтера. Насправді, це моє найулюбленіше обладнання.

Гері Найт

GEV

Мені потрібно було щось надійне, легке в експлуатації — те, що можна було б адаптувати до наших потреб. Зараз існує багато гарних рішень, однак для невеликої фірми, як, наприклад, моя, у якій лише сім співробітників, деякі рішення для керування документацією ніколи не виправдають себе.

Фрідріх Шталлер (Friedrich Staller), виконавчий директор

Міська рада Хертсмера

DWF-logo.jpg

Компанія Canon запропонувала нам довгострокову стратегію, детально пояснивши, як цифровий друк може бути економним і водночас швидким, гнучким і високоякісним, як цього вимагає міська рада.

Марк Робертс

hs Druck

Компанія Canon провела курс із персоналізації друку «Основи створення бізнесу» у приміщенні нашої компанії. Експертні консультації, які надає компанія, допомогли нашому колективу зрозуміти потенціал технологій і збільшили нашу впевненість. Це стосується як виробничого процесу, так і інформування клієнтів про ці можливості.

Гельмут Хьорманзедер (Helmut Hörmanseder), партнер-засновник

Imagination

Ми виграли в багатьох відношеннях. Значно зменшилися витрати на друк, що мало істотний вплив на фінансовий результат. Ми користуємося набагато меншою кількістю пристроїв, які стали гнучкішими, мобільнішими та краще організованими. Тепер ми маємо змогу чітко компенсувати витрати на друк і надавати клієнтам незмінно високоякісні послуги кольорового друку.

С’ю Чік (Sue Chick), керівник проектів

I-Pack

ipack-logo

Ми плануємо збільшити обсяги на 25 % до кінця 2015 р. та ще на 15 % протягом 2016 р. Завдяки підтримці й технологіям компанії Canon ми впевнено рухаємося до наших бізнес-цілей.

Атле Андреассен (Atle Andreassen), засновник

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Завдяки співпраці з Canon ми створили відділ виготовлення знаків, який зараз досить швидко розвивається.

Адрі Хогевен (Adrie Hoogeveen), директор компанії

Kahle

DWF-logo.jpg

Технології зараз дуже важливі, але я вибрав Canon не лише з цих міркувань. Мене переконав пакет послуг, що надається до пристроїв Canon і включає в себе післяпродажне обслуговування, навчання та підтримку. Враховуючи наш попередній досвід, я знав: вони докладуть усіх зусиль, щоб ми отримали рішення для друку, яке змінить наш бізнес.

Дан Батек, технології та фінанси, KAHLE

Університет ім. Кеплера

kepler-logo

Ми об’єднали свої зусилля з Canon, щоб знайти конструктивне рішення, яке б швидко допомогло нашим студентам.

Александер Фрайшлагер (Alexander Freischlager), головний технічний фахівець

Kuttab Publishing

Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE

Jamal Alshehhi, Founder

KnowledgePoint

KP-Hero1

Підхід компанії Canon до вирішення проблем нашого бізнесу враховує нашу власну методику, і ми це дуже цінуємо. Відносини з цією компанією матимуть значний вплив на наші майбутні інвестиції. Ми задоволені співпрацею з Canon і, безумовно, будемо працювати з нею й надалі.

Андре Філпот (Andre Philpot), технічний директор

Фотостудія Kyas Photography

Принтер imagePROGRAF підтримує розвиток фотостудії. Ми отримуємо вигідніші й об’ємніші роботи та, найважливіше, проекти, якими ми захоплюємось. Завдяки часу, який машина нам заощаджує, ми тепер можемо приділити більше уваги персоналізованим портфоліо для кожного клієнтського проекту, щоб із надзвичайною уважністю створювати, редагувати й вдосконалювати фотографії та досягати найкращої якості.

Jörg Kyas, фотостудія Kyas Photography

Округ Ньюем

Віддалена діагностика та обслуговування є спільними для ІТ-галузі, і ми вважали, що такий підхід може бути корисним для наших операцій друку. Крім того, ми знали, що таким чином ми зможемо краще зрозуміти тенденції друку, а це допомогло б нам розробити свою стратегію друку.

Гарі Сассекс (Gary Sussex), менеджер з ІКТ

Міська рада Лідса

DWF-logo.jpg

Ми поклали собі за мету впровадити інтелектуальне рішення, яке дало б змогу заощадити кошти міської ради та прискорити обслуговування громадян.

Кірсті Маккарті, менеджер керованих послуг друку

LO Media

DWF-logo.jpg

Знання, отримані від Canon і сторонніх бізнес-тренерів, допомогли нам покращити якість цифрових послуг і розробити зважену й далекоглядну стратегію.

Ларс Лангбо (Lars Langbo), менеджер із виробництва

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Придбання монохромної друкарської машини Canon imagePRESS 1135 і укладача великої ємності безпосередньо вплинуло на продуктивність

Деніел Санчес (Daniel Sánchez), директор

Marne Drukkers

Сортувати великоформатні плакати вручну довго й дорого, тож ми вирішили знайти альтернативу.

Гус Слігтер (Guus Sligter), директор компанії

Мартін Парр (Martin Parr)

Parr-Hero1

Завдяки підтримці Canon ми можемо підкреслити реалістичність фотографій Мартіна й гарантувати, що його робота пройде випробування часом, — як у нашій студії в Лондоні, так і на виставках по всьому світу.

Луї Літл(Louis Little), менеджер поліграфічного відділу

Майа Вік

Значною частиною свого успіху ми зобов’язані вражаючому рівню професіоналізму та підтримки компанії Canon. Якість усієї продукції Canon була по-справжньому високою, і нам було дуже приємно мати партнера, який здатного надати всі засоби для виконання цього комплексного проекту.

Пол Лауклі (Pål Laukli), професійний фотограф

Nama d.d. Любляна

nama-hero1

Ми надзвичайно задоволені нашою новою системою відеоспостереження. З моменту її впровадження кількість крадіжок у магазині значно знизилася. Тепер ми поставили перед собою нову мету — знизити цей показник ще більше. Ця зручна система дає нам змогу поліпшити взаємодію з клієнтами в процесі продажу.

Бранка Єрала (Branka Jerala), директор із маркетингу

Ноттінгемський університет

Наш університет займається дослідженнями найновіших технологій, наприклад 3D-друку. Компанія Canon запропонувала фантастичне рішення: тепер ми можемо виготовляти мініатюрні точні моделі для студентів архітектурного факультету.

Джон Морган, помічник професора архітектури

Online Reprographics

online-repro-hero1

Компанія Canon від самого початку продемонструвала віру в нас і наші можливості, і ми намагаємося дотримуватися такого ж підходу у своїй роботі з клієнтами.

Джон Фой (John Foy), засновник

Orange Business Services

DWF-logo.jpg

Компанія Canon не лише продемонструвала глибокі знання технологій мобільного друку, але й спромоглася надавати нам підтримку навіть за межами Великої Британії.

Нік Джонс, голова відділу нерухомості й керування фінансами в Північній і Західній Європі

PCS

DWF-logo.jpg

Ми постійно співпрацюємо з Canon, щоб просувати свої послуги.

Асад Батт (Asad Butt), менеджер із друку

Polomnis

Ми перейшли на модель Arizona зі старого принтера через проблеми зі зчепленням чорнила з поверхнею носіїв.

Джоб тен Дасчейт, директор компанії

Printondemand-worldwide

Звичайно, ефективність відіграє ключову роль, але надійність також украй важлива. У вас може буди чудове обладнання, але якщо воно не працює 10 % часу — це проблема. З Canon у нас таких проблем не було. Навіть якщо пристрій виходить із ладу, це ненадовго, адже фахівцям із сервісного центру знадобиться не більше двох годин, щоб відновити його роботу.

Енді Корк (Andy Cork), виконавчий директор Printondemand-worldwide

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Завдяки підтримці Canon компанія Pulp Grafisk подвоїла свої потужності великоформатного друку та позбавилася залежності від сторонніх постачальників у процесі виготовлення друкарської продукції.

Тер’є Гульбрандсен (Terje Gulbrandsen)

RDaSH

DWF-logo.jpg

Представники компанії Canon були надзвичайно відверті й повідомили нам, чого саме можна досягти завдяки рішенню DSF і яких переваг слід очікувати.

Ліза Гранкур (Lisa Grandcourt), керівник відділу промислового обладнання

Replay Studio

Replay-logo

Працівники компанії Canon завжди дослухалися до нас, пропонували ідеї та за потреби надавали поради. Вони чули нас і точно знали, що допоможе нашій компанії досягти успіху.

Енді Халаш (Andy Halasz), адміністратор

Ritz

DWF-logo.jpg

Завдяки компанії Canon, зокрема засобу Business & Innovation Scan і послугам, передбаченим її комерційною пропозицією, ми переосмислили підхід до стратегії ведення бізнесу.

Курт Хаберсатер (Kurt Habersatter), генеральний директор

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Партнерство з Canon допомогло зробити крос-медіа необхідною складовою наших пропозицій послуг, і тепер ми можемо краще виміряти ефективність клієнтських рекламних кампаній.

Ремо Мартін, генеральний директор

Sanders Group

Обладнання Océ Arizona змінило мою компанію. Під час фінансової кризи багато компаній були змушені припинити діяльність, але це обладнання дало мені змогу отримувати прибуток, навіть маючи менший оборот. По суті, оборот моєї компанії зменшився, але збільшилася маржа, оскільки я перетворив звичайний матеріал, який продавав раніше, на те, що має більшу цінність. Я мав змогу відповідати вимогам ринку, а саме виконувати замовлення швидко, справлятися зі спеціалізованими замовленнями та надавати креативні рішення.

Марко де Верт, виконавчий директор

Sarab Entreprenad AB

Sarab-Entreprenad

Наша робота повністю змінилася. Вхідні рахунки-фактури відсортовані так, як ми раніше й уявити не могли! Тепер у мене більше часу на роботу на місці в рамках проекту разом із робітниками та клієнтами.

Йохан Селеніус Розенгрен, директор компанії

Screentec

Якщо мені було б необхідно охарактеризувати клієнта компанії Canon одним словом, це було б слово «безтурботний». Від надійності та гнучкості обладнання до підтримки та послуг, що надаються персоналом та інженерами, — мені було б складно знайти тут якийсь недолік.

Деррен Джеймс, виконавчий директор

Spazio81

Завдяки широкому вибору послуг нами створено велику й різноманітну базу дуже відданих користувачів, які в захваті від співпраці з нами. Це поширює нашу репутацію у всесвітньому масштабі. Зараз ми отримуємо замовлення з таких віддалених країн, як США та Китай.

Алессандро Локателлі (Alessandro Locatelli), генеральний директор

Staples

Щоб визначити фактори, які сприяють підвищенню попиту серед клієнтів, нам необхідний був підхід із наданням консультаційних послуг. Наша компанія шукала стратегічне рішення, але воно не з’являлося, доки ми не почали користуватися послугами Canon для підприємств.

Річард Хоупперманс (Richard Houppermans), менеджер відділу підприємницьких послуг

Strålfors, Великобританія

Stralfors-Hero1

Більшість наших клієнтів використовує схему друку за один прохід. Рішення ColorStream розширює можливості — завдяки цифровим зображенням повідомлення можна робити динамічнішими. Таким чином ми надаємо клієнтам точнішу й актуальнішу інформацію.

Тоні Пламмер (Tony Plummer), виконавчий директор у Великобританії

The Print Foundry

Компанія Canon — це партнер, з яким було приємно працювати. Ми часто співпрацюємо з ними над новими ідеями продуктів, обговорюємо їх та те, як найкраще використовувати imagePROGRAF, а вони завжди негайно реагують, коли нам щось потрібно.

Ренато Таварес, засновник

The Student Hotel

student-hero1

Компанія Canon дуже нам допомогла — це стосується не лише високоякісних камер, а й відмінного передпродажного обслуговування. Нам удалося створити надзвичайно зручне рішення для своєї команди, яке ідеально відповідає нашим потребам.

Ян-Пітер Муіс (Jan-Pieter Muis), керуючий активами

TJ International

TJI-hero1

Технології та робочі процеси суттєво впливають на продуктивність. Тепер ми можемо видавати книги з м’якою палітуркою всього за 24 години, а з жорсткою — за 48. Без навичок, досвіду та консультаційних послуг компанії Canon це було б неможливо.

Ангус Кларк (Angus Clark), генеральний директор

Університетська клініка Гамбург-Еппендорф

Сьогодні підтримка принтерів і багатофункціональних систем набагато краща, адже цим займаються експерти Canon. У результаті наш ІТ-відділ може зосередитися на своїх головних завданнях. Крім того, наші витрати на друк ще ніколи не були такими низькими.

Флоріан Бентін (Florian Benthin), керівник відділу по роботі зі службами робочих столів

Університет Глазго

DWF-logo.jpg

Мета видається недосяжною: за 5 років потрібно заощадити 5,5 млн фунтів стерлінгів.

Van Dillewijn Group

Тепер ми жорстко контролюємо систему кредиторської заборгованості та обробляємо рахунки на 40 % швидше. Завдяки зменшенню штрафів рішення Canon призвели до зниження загальних витрат на 30 %.

Берт Рійкманс (Bert Rijkmans), керівник відділу ІКТ

Volkswagen

Два пристрої Canon imagePRESS виявилися ідеальним доповненням до існуючого обладнання для офсетного й цифрового друку. Вони забезпечують баланс продуктивності та якості, який має надзвичайно важливе значення під час виконання великих обсягів роботи, а також для задоволення постійно зростаючих вимог клієнтів щодо швидкого обороту дрібносерійного виробництва.

Гельмут Ошманн (Helmuth Oschmann), менеджер відділу друку

Von Hagen

Принтери Océ Arizona мають усі необхідні параметри — розмір, продуктивність і універсальність — для роботи з широким рядом гнучких і жорстких матеріалів. Поєднання усього цього означає, що ми можемо пропонувати своїм клієнтам набагато дешевший і оперативніший спосіб створення стендів. Тепер, коли ми можемо друкувати на будь-яких поверхнях, ми здатні реалізовувати ідеї практично будь-якої складності.

Von Hagen

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері