VB-S910F

Стаціонарна скринькоподібна камера Full HD з оптичним збільшенням — ідеально підходить для використання в приміщеннях. Завдяки ширококутному об’єктиву та вбудованому мікрофону ця універсальна камера записує ще більше деталей і контексту.

/Images/ZB085%20340x461px_tcm212-1458394.jpg

Переваги

 • Камера для відеоспостереження в приміщенні з неймовірною точністю, оснащена ширококутним варіооб’єктивом (78,6°), чудово працює в умовах слабкого освітлення
 • CMOS-сенсор розміром 1/3 дюйма (2,1 МП) і широка діафрагма f/1,4–f/2,6 з автофокусуванням
 • Чіткі зображення з високою роздільною здатністю завдяки підтримці формату Full HD й оптичному збільшенню з кратністю 3,5 завдяки асферичним елементам майже без спотворень
 • Вбудований ненаправлений мікрофон для записування звуку, що забезпечує додатковий рівень високоякісної контекстної інформації
 • Компактність, легкість і простота монтажу
 • Технології зменшення рівня шуму з адаптацією до руху та зменшення розміру даних на певних ділянках (ADSR) забезпечують високу якість відео і менший обсяг даних
 • Вбудовані інтелектуальні функції аналітики для розширеного виявлення загроз
 • Моніторинг і керування в численних браузерах і на різних мобільних пристроях
 • Підтримка S-профілю протоколу ONVIF®

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-S910F

Записування відео Full HD


Ширококутний оптичний варіооб’єктив, детальні зображення Full HD та розширені функції аналітики роблять Canon VB-S910F ідеальним варіантом для спостереження в приміщеннях у фіксованому положенні. Ширококутний об’єктив (78,6°) і оптичне збільшення з кратністю 3,5 забезпечує максимальне покриття з одного положення, а широка діафрагма f/1,4 і вдосконалений мінімально припустимий рівень освітлення об’єкта гарантують чудовий результат в умовах слабкого освітлення.

Вбудований мікрофон


Вбудований ненаправлений мікрофон забезпечує аудіовізуальне спостереження. Модель VB-S910F може записувати звук, фільтруючи фоновий шум і небажане відлуння, а мікрофон забезпечує активацію записування в разі виявлення звуку.

Простота монтажу та керування


Модель VB-S910F можна швидко й легко встановити, що скорочує витрати на проект. Програма Canon Camera Management Tool (CCMT) забезпечує численні можливості для налаштування окремих чи вибраних груп камер і керування ними. Щоб оптимізувати якість зображення й керувати використанням даних, використовується динамічна технологія зменшення рівня шуму з адаптацією до руху.

Інтелектуальна функція виявлення загроз


Завдяки 15 профілям аналізу відеовмісту в камері оператори можуть ефективно виконувати завдання спостереження. Система інтелектуального аналізу використовує кілька функцій віртуального виявлення загроз, активно попереджаючи операторів про підозрілу поведінку та допомагаючи звести до мінімуму вимоги до простору для зберігання та пропускної здатності.

Підтримка численних мобільних пристроїв


Нова архітектура прошивки камери VB-S910F гарантує сумісність з усіма популярними браузерами та мобільними пристроями, що дає змогу змінювати параметри камери та переглядати зображення в реальному часі повністю в мобільному середовищі. Дотримання S-профілю протоколу ONVIF гарантує сумісність із наявними системами сторонніх виробників.

 • * ONVIF® — це зареєстрована торговельна марка корпорації Onvif, Inc.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-S910F, функції та можливості цієї БФП.

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Optical 3.5x zoom

Оптичне збільшення з високою якістю

Digital 4x zoom

Додаткове масштабування

Digital PTZ

Віртуальні панорамування, нахил і масштабування (PTZ)

Full HD

Роздільна здатність Full HD

Auto SSC

Автоматична інтелектуальна обробка затінення

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

microSD

Записування контурів

Simple Camera Setting

Настройка одним клацанням

VB-S910F
 • Головний блок VB-910F
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Посібник із встановлення
 • Буклет з інформацією про гарантійний талон