VB-S905F

Мережева стаціонарна скринькоподібна камера спостереження з надкомпактним об’єктивом. Завдяки своєму компактному дизайну вона є ідеальним рішенням для дискретного спостереження в різноманітних комерційних приміщеннях.

/Images/VB-S905F_tcm212-1465245.jpg

Переваги

 • Надзвичайно компактна стаціонарна скринькоподібна мінікамера
 • Роздільна здатність 1,3 МП
 • CMOS-сенсор для високої продуктивності в умовах недостатньої освітленості
 • Ширококутний об’єктив Canon F/1,6 із кутом огляду 96°
 • Багатопотокове передавання (2x H.264, 3x MJPEG) у форматі HD або нижчої роздільної здатності
 • Записування/відтворення контурів із карти MicroSD (до 64 ГБ)
 • Шість вбудованих інтелектуальних функцій аналітики
 • Автоматична інтелектуальна обробка затінення забезпечує оптимальну експозицію в складних умовах освітлення
 • Сумісність із ONVIF версії 2.2 та Profile S
 • Ідеальне рішення для різноманітних комерційних приміщень

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-S905F

Роздільна здатність формату HD


Винятково компактна мережева стаціонарна скринькоподібна мінікамера спостереження VB-S905F виконує записування з роздільною здатністю у форматі HD (1280 x 720) на швидкості 30 кадр./сек. CMOS-сенсор забезпечує вражаючу якість зображення без спотворених кольорів або розмитих ліній. Автоматична інтелектуальна обробка затінення (SSC) оптимізує експозицію для покращення світлих і коригування темних областей зображення в разі підсвічування ззаду або в умовах слабкого освітлення, забезпечуючи справді цілодобову роботу.

Неперевершена якість об’єктивів Canon


Камеру обладнано новим мініатюрним ширококутним об’єктивом із кутом огляду 96°. Завдяки широкому куту огляду й низькому показнику спотворення високоякісний об’єктив Canon із діафрагмою f/1,6 забезпечує потрапляння більшої кількості світла на датчик камери, що дає змогу отримувати яскравіші й чіткіші зображення.

Два процесори обробки зображень


Два процесори обробки зображення — DIGIC DV III й DIGIC NET II — дають змогу плавно записувати, обробляти, кодувати й передавати зображення. Внутрішні програми модернізовано для передачі кількох потоків H.264 та/або MJPEG із роздільною якістю HD або нижчою. Крім того, камера підтримує функцію одночасного потокового передавання. Пристрій кодування H.264 створює високоякісне відео з високим ступенем стискання, що дає змогу здійснювати рівномірне спостереження в різних умовах.

Проста інтеграція


Камеру можна оперативно інтегрувати завдяки пакету розробки SDK для мережевої камери та специфікаціям протоколу HTTP. Canon — повноправний учасник ONVIF, галузевого форуму, присвяченого питанням розробки міжнародного стандарту інтерфейсу безпеки для фізичних пристроїв на основі IP. Пристрій підтримує останню версію стандартів ONVIF v2.2 та Profile S, що забезпечує надійну роботу з ONVIF-сумісними програмними комплексами для роботи з відео.

Повноцінні вбудовані засоби аналітики


VB-S905F пропонує вражаючий набір інтелектуальних функцій для такого компактного пристрою. Це, зокрема, виявлення об’єктів, що рухаються, зникли або з’явилися, виявлення втручання в роботу камери, виявлення перетинання заданої лінії та змінення рівня шуму. Зазвичай зміни умов освітлення перешкоджають роботі аналітичних функцій камер, проте пристрої нової лінійки Canon автоматично перенастроюються протягом 20 секунд після розпізнавання суттєвого підвищення або зниження інтенсивності освітлення. Це дає змогу зменшити до мінімуму перерви в роботі аналітичних функцій.

Просте встановлення в будь-якому місці


Технологія живлення через Ethernet (PoE), яка відповідає стандарту IEEE802.3af, дає змогу використовувати один кабель локальної мережі для живлення камери та передачі відео- та аудіоданих у випадку підключення до роз’єму або відповідного комутатора PoE.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-S905F, функції та можливості цієї БФП.

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

1.3 Mega Pixel

Високоякісні зображення

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Power over Ethernet

Живлення через Ethernet

microSD

Записування контурів

CCMT

Керування кількома камерами

VB-S905F
 • Головний блок VB-S905F
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Посібник із встановлення
 • Гарантійний талон
 • Буклет з інформацією про гарантійний талон