VB-S800VE

Легка та компактна стаціонарна купольна камера з надширококутним об’єктивом із наднизькодисперсного скла, що гарантує різке зображення Full HD і чудову роботу в умовах слабкого освітлення, а також вбудованим мікрофоном для додаткового записування високоякісного звуку.

/Images/ZB084%20340x461px_tcm212-1458120.jpg

Переваги

 • Широке поле огляду моделі Canon VB-S800VE завдяки надширококутному об’єктиву (93,8°) і можливості панорамування, нахилу та повороту вручну
 • Наднизькодисперсні елементи об’єктива для чітких зображень Full HD майже без спотворень
 • Широка діафрагма (f/1,6) з фіксованою фокусною відстанню для чудових результатів в умовах слабкого освітлення
 • Записування високоякісних контекстних даних за допомогою вбудованого ненаправленого мікрофона й технологія зменшення рівня фонового шуму
 • Легкість і компактність у поєднанні із захистом від ударів (клас IK10) і погодних умов (клас IP66)
 • Технології зменшення рівня шуму з адаптацією до руху та зменшення розміру даних на певних ділянках (ADSR) забезпечують високу якість зображень і менший обсяг даних
 • Вбудовані інтелектуальні функції аналітики для розширеного виявлення загроз
 • Моніторинг і керування в численних підтримуваних браузерах і на різних мобільних пристроях
 • Швидкий і легкий монтаж із мінімальними витратами на проект
 • Дотримання S-профілю протоколу ONVIF®

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-S800VE

Різкі зображення Full HD майже без спотворень


Розширте поле спостереження з камерою Canon VB-S800VE завдяки CMOS-сенсору розміром 1/3 дюйма (2,1 МП) і підтримці формату Full HD. Наднизькодисперсні елементи об’єктива камери зводять до мінімуму спотворення та хроматичні аберації за рахунок зменшення дисперсії світла, а мінімально припустимий рівень освітлення додатково вдосконалює роботу в умовах слабкого освітлення.

Вбудований мікрофон


VB-S800VE забезпечує можливості аудіовізуального спостереження завдяки ненаправленому мікрофону. Вбудований мікрофон дає можливість записувати чистий звук на відстані до 4 метрів, фільтруючи фоновий шум і небажане відлуння. Камеру можна настроїти так, щоб вона починала записування в разі виявлення звуку.

Простий монтаж


Міцний корпус VB-S800VE із захистом від погодних умов і вандалізму можна швидко й легко встановити, звівши до мінімуму витрати на проект. Додаткові підвісні кріплення та фітинги для розподільної коробки забезпечують широкий спектр можливостей монтажу, а метровий кабель із комплекту поставки дає можливість легко підключитися відразу до всіх роз’ємів камери. Дотримання S-профілю протоколу ONVIF гарантує сумісність із наявними системами сторонніх виробників.

Функції керування та мережеві функції


Програма Canon Camera Management Tool (CCMT) забезпечує численні можливості для налаштування окремих або вибраних груп камер і керування ними. Щоб оптимізувати якість зображення й керувати використанням даних, використовується динамічна технологія зменшення рівня шуму з адаптацією до руху.

Захист від вандалізму та погодних умов


Камера Canon VB-S800VE стійка до будь-яких перипетій життя: від вандалізму до екстремальних погодних умов. Вона сертифікована (клас IP66) і може працювати при температурах від –25 ˚C до 50 °C. Клас ударостійкості IK10 гарантує надійність і міцність конструкції.

Інтелектуальне виявлення


Завдяки 15 профілям аналізу відеовмісту оператори можуть ефективніше виконувати завдання спостереження. Система аналізу пропонує кілька функцій віртуального виявлення загроз, активно попереджаючи операторів про підозрілу поведінку та допомагаючи звести до мінімуму використання простору для зберігання та смуги пропускання.

Дистанційне керування


Скористайтеся гнучкими можливостями дистанційного перегляду та змінення параметрів із мобільних пристроїв. Тепер удосконалена прошивка камери сумісна з усіма популярними браузерами та мобільними платформами, що дає змогу змінювати параметри камери та переглядати зображення в реальному часі повністю в мобільному середовищі.


 • * ONVIF® — це зареєстрована торговельна марка корпорації Onvif, Inc.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-S800VE, функції та можливості цієї БФП.

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Digital 4x zoom

Додаткове масштабування

Digital PTZ

Віртуальні панорамування, нахил і масштабування (PTZ)

Full HD

Роздільна здатність Full HD

Auto SSC

Автоматична інтелектуальна обробка затінення

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Simple Camera Setting

Настройка одним клацанням

microSD

Записування контурів

IK10

Сертифікований захист від вандалізму

Weatherproof

Захист від погодних умов

VB-S800VE
 • Головний блок VB-S800VE
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Посібник із встановлення
 • Гайковий ключ
 • З’єднувач RJ45
 • Інтерфейсний кабель вводу-виводу
 • Захисний дріт
 • Гарантійний формуляр