VB-S800D

Моделі мережевих камер відеонагляду PT Minidome (VB-S31D) або Fixed Minidome (VB-S800D) стандарту Full HD з новим надкомпактним об’єктивом. Ідеальне рішення для захисту магазинів, освітніх установ і офісів.

/Images/VB-S800D_tcm212-1465230.jpg

Переваги

 • Зйомка Full HD з частотою 30 кадрів/секунду
 • Датчик CMOS для ефективності роботи в умовах слабкого освітлення
 • Ширококутний об’єктив Canon F/1.6
 • Варіанти дизайну PT Minidome або Fixed Minidome
 • Багатопотокове відео MJPEG та H.264
 • Безпосередній запис/відтворення із картки MicroSD (64 Гб)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-S800D

Висока якість зображення


Надкомпактні мережеві камери системи відеонагляду VB-S31D PT Minidome та VB-S800D Fixed Minidome із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) і швидкістю зйомки 30 кадрів/с. CMOS-сенсор забезпечує вражаючу якість зображення без спотворених кольорів або розмитих ліній. Автоматична інтелектуальна обробка затінення (SSC) оптимізує експозицію для покращення світлих і коригування темних областей зображення в разі підсвічування ззаду або в умовах слабкого освітлення, забезпечуючи справді цілодобову роботу.

Виняткова якість об’єктивів Canon


Новий надкомпактний ширококутний об’єктив камер забезпечує кут огляду 95°. Крім того, у VB-S31D передбачено функції панорамування та нахилу (PT), які спрощують переміщення камери у попередньо запрограмовані положення. Завдяки широкому куту огляду та незначному викривленню високоякісний об’єктив Canon (F/1.6) забезпечує потрапляння більшої кількості світла на датчик камери, що дозволяє отримувати яскравіші та чіткіші зображення.

Два процесори обробки зображень


Два процесори обробки зображення — DIGIC DV III й DIGIC NET II — дають змогу плавно записувати, обробляти, кодувати й передавати зображення. Внутрішні програми модернізовано для передачі кількох потоків H.264 та/або MJPEG із роздільною якістю HD або нижчою. Крім того, камери підтримують функцію одночасного потокового передавання. Пристрій кодування H.264 створює високоякісне відео з високим ступенем стискання, що дає змогу здійснювати рівномірне спостереження в різних умовах.

Проста інтеграція та сумісність


Обидві камери забезпечують оперативне інтегрування завдяки пакету розробки SDK для мережевої камери та специфікаціям протоколу HTTP. Пристрої підтримують останню версію стандартів ONVIF v2.2 та Profile S, що забезпечує надійну роботу з ONVIF-сумісними програмними комплексами для роботи з відео.

Повноцінні вбудовані засоби аналітики


Обидві камери обладнано однаковим комплексом інтелектуальних функцій, зокрема розпізнавання об’єктів, що рухаються, зникли чи з’явилися, розпізнавання втручання в роботу камери, виявлення перетинання заданої лінії та виявлення шуму. Зазвичай зміни умов освітлення перешкоджають роботі аналітичних функцій камер, проте пристрої нової лінійки Canon автоматично перенастроюються протягом 20 секунд після розпізнавання суттєвого підвищення або зниження інтенсивності освітлення. Це дає змогу зменшити до мінімуму перерви в роботі аналітичних функцій.

Просте встановлення в будь-якому місці


Технологія живлення через Ethernet (PoE), яка відповідає стандарту IEEE802.3af, дає змогу використовувати один кабель локальної мережі для живлення камери та передачі відео- та аудіоданих у випадку підключення до роз’єму або відповідного комутатора PoE. PoE працює для систем довжиною до 100 метрів, а живлення від електромережі розширює можливості встановлення до 500 метрів.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-S800D, функції та можливості цієї БФП.

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

Full HD

Роздільна здатність Full HD

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Power over Ethernet

Живлення через Ethernet

microSD

Записування контурів

CCMT

Керування кількома камерами

VB-S800D
 • Головний блок VB-S800D
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Контровочний дріт для запобігання падінню
 • Гвинт для контровочного дроту
 • Шаблон для встановлення камери
 • Посібник із встановлення
 • Буклет з інформацією про гарантійний талон