VB-S30VE

Компактна PTZ-камера із захистом від вандалізму та впливу погодних умов, що вирізняється простотою монтажу, світлосильним варіооб’єктивом і вбудованим мікрофоном для більшої деталізації.

/Images/ZB083%20340x461px_tcm212-1458006.jpg

Переваги

 • Чудові результати моделі VB-S30VE навіть в умовах слабкого освітлення завдяки світлосильному об’єктиву f/1,4–2,6, панорамуванню, нахилу й масштабуванню
 • Чіткі зображення завдяки підтримці формату Full HD й оптичному збільшенню з кратністю 3,5 завдяки асферичним елементам майже без спотворень
 • Записування чіткого високоякісного звуку за допомогою вбудованого ненаправленого мікрофону
 • Легка й компактна камера із захистом від ударів (клас IK10) і погодних умов (клас IP66), зручними можливостями монтажу
 • Технології зменшення рівня шуму з адаптацією до руху та зменшення розміру даних на певних ділянках (ADSR) забезпечують високу якість відео і менший обсяг даних
 • Вбудовані інтелектуальні функції аналітики для розширеного виявлення загроз
 • Моніторинг і керування в численних підтримуваних браузерах і на різноманітних мобільних пристроях
 • Дотримання S-профілю протоколу ONVIF®

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-S30VE

Підтримка формату Full HD


Розширте периметр спостереження завдяки об’єктиву Canon VB-S30VE з оптичним збільшенням із кратністю 3,5, підтримці формату Full HD (2,1 МП), CMOS-сенсору розміром 1/3 дюйма, точним асферичним елементам і вдосконаленому мінімально припустимому рівню освітлення для чудової роботи в умовах слабкого освітлення. Щоб оптимізувати якість зображення та керувати використанням даних, у камері використовується технологія зменшення рівня шуму з адаптацією до руху, яка динамічно керує рівнем шуму у випадку виявлення рухомих об’єктів або в умовах слабкого освітлення.

Максимум деталей


Візуальне спостереження — лише одна з можливостей VB-S30VE. У цю камеру вбудовано ненаправлений мікрофон, що дає можливість отримати більше високоякісної інформації, записуючи розмову на відстані до 4 метрів і фільтруючи фоновий шум і небажане відлуння. Мікрофон також має функцію активації записування в разі виявлення звуку.

Зручність монтажу й керування


Легку, компактну та міцну камеру VB-S30VE можна швидко й легко встановити, звівши до мінімуму витрати на проект. Метровий кабель із комплекту дає можливість легко підключитися відразу до всіх роз’ємів камери, а програма Canon Camera Management Tool забезпечує численні можливості для налаштування окремих або вибраних груп камер і керування ними. Фітинги для розподільної коробки та підвісне кріплення забезпечують широкий спектр можливостей монтажу.

Захист від вандалізму й погодних умов


Камера VB-S30VE дуже надійна. Вона захищена від вандалізму (клас IK10) і погодних умов (клас IP66), здатна працювати в діапазоні температур від –25 °C до 50 °C.

Інтелектуальна функція виявлення загроз


Завдяки 15 профілям аналізу відеовмісту оператори можуть ефективно виконувати завдання спостереження. Система інтелектуального аналізу використовує кілька функцій віртуального виявлення загроз, активно попереджаючи операторів про підозрілу поведінку та допомагаючи звести до мінімуму вимоги до простору для зберігання та пропускної здатності.

Підтримка численних мобільних пристроїв


Розширте можливості спостереження завдяки дистанційному перегляду та зміненню параметрів із мобільних пристроїв. Завдяки підтримці найновішої архітектури прошивки камера VB-S30VE також сумісна з усіма популярними браузерами та мобільними пристроями, що дає можливість змінювати параметри камери та переглядати зображення в реальному часі повністю в мобільному середовищі. Дотримання S-профілю протоколу ONVIF, у свою чергу, гарантує сумісність із наявними системами сторонніх виробників.

 • * ONVIF® — це зареєстрована торговельна марка корпорації Onvif, Inc.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-S30VE, функції та можливості цієї БФП.

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Optical 3.5x zoom

Оптичне збільшення з високою якістю

Digital 4x zoom

Додаткове масштабування

PTZ

Панорамування, нахил, масштабування

Full HD

Роздільна здатність Full HD

Auto SSC

Автоматична інтелектуальна обробка затінення

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

microSD

Записування контурів

Simple Camera Setting

Настройка одним клацанням

IK10

Сертифікований захист від вандалізму

Weatherproof

Захист від погодних умов

VB-S30VE
 • Головний блок VB-S30VE
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Посібник із встановлення
 • Гайковий ключ
 • З’єднувач RJ45
 • Інтерфейсний кабель вводу-виводу
 • Захисний дріт
 • Гарантійний формуляр