VB-S30D

Проста у встановленні мережева камера відеонагляду PTZ Minidome стандарту Full HD з надкомпактним об’єктивом зі змінною фокусною відстанню. Ідеально підходить для охорони приміщень і спостереження на підприємствах і майданчиках.

/Images/VB-S30D_tcm212-1465231.jpg

Переваги

 • Надкомпактний дизайн PTZ Minidome
 • Зйомка Full HD з частотою 30 кадрів/секунду
 • Датчик CMOS для ефективності роботи в умовах слабкого освітлення
 • Ширококутний об’єктив Canon з високою роздільною здатністю та 3,5-разовим оптичним (і 4-разовим цифровим) збільшенням.
 • Багатопотокове відео MJPEG та H.264
 • Безпосередній запис/відтворення із картки MicroSD (64 Гб)
 • Сумісність із ONVIF версії 2.2 та Profile S

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-S30D

Роздільна здатність Full HD


Надкомпактна мережева камера відеонагляду VB-S30D PTZ Minidome із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) та швидкістю запису 30 кадрів/с. CMOS-сенсор забезпечує вражаючу якість зображення без спотворених кольорів або розмитих ліній. Автоматична інтелектуальна обробка затінення (SSC) оптимізує експозицію для покращення світлих і коригування темних областей зображення в разі підсвічування ззаду або в умовах слабкого освітлення, забезпечуючи справді цілодобову роботу.

Високоякісний об’єктив


Новий надкомпактний ширококутний об’єктив з 3,5-разовим оптичним збільшенням (і додатковим 4-разовим цифровим збільшенням). Функція панорамування, нахилу та масштабування (PTZ) спрощує переміщення камери у попередньо запрограмовані положення. Завдяки широкому куту огляду та незначному викривленню високоякісний об’єктив Canon забезпечує потрапляння більшої кількості світла на датчик камери, що дозволяє отримувати яскравіші та чіткіші зображення.

Два процесори обробки зображень


Два процесори обробки зображення — DIGIC DV III й DIGIC NET II — дають змогу плавно записувати, обробляти, кодувати й передавати зображення. Внутрішні програми модернізовано для передачі кількох потоків H.264 та/або MJPEG із роздільною якістю HD або нижчою. На додачу до багатопотоковості камери також можуть забезпечувати одночасну потокову передачу. Пристрій кодування H.264 створює високоякісне відео з високим ступенем стискання, що дає змогу здійснювати рівномірне спостереження в різних умовах.

Сумісність і зручність


Оперативне інтегрування VB-S30D завдяки пакету розробки SDK для мережевої камери та специфікаціям протоколу HTTP. Canon — повноправний учасник ONVIF, галузевого форуму, присвяченого питанням розробки міжнародного стандарту інтерфейсу безпеки для фізичних пристроїв на основі IP. Пристрої підтримують останню версію стандартів ONVIF v2.2 та Profile S, що забезпечує надійну роботу з ONVIF-сумісними програмними комплексами для роботи з відео.

Вбудовані аналітичні функції


Комплекс інтелектуальних функцій програми включає розпізнавання об’єктів, що рухаються, зникли чи з’явилися, розпізнавання втручання в роботу камери, виявлення перетинання заданої лінії та виявлення шуму. Зазвичай зміни освітлення перешкоджають роботі аналітичних функцій камер, проте пристрої нової лінійки Canon автоматично перенастроюються протягом 20 секунд після розпізнавання суттєвого підвищення або зниження інтенсивності освітлення. Це дає змогу зменшити до мінімуму перерви в роботі аналітичних функцій.

Просте встановлення в будь-якому місці


Технологія живлення через Ethernet (PoE), яка відповідає стандарту IEEE802.3af, дає змогу використовувати один кабель локальної мережі для живлення камери та передачі відео- та аудіоданих у випадку підключення до роз’єму або відповідного комутатора PoE. PoE працює для систем довжиною до 100 метрів, а живлення від електромережі розширює можливості встановлення до 500 метрів.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-S30D, функції та можливості цієї БФП.

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

Full HD

Роздільна здатність Full HD

PTZ

Панорамування, нахил, масштабування

Drag to move

Просте керування «панорама/нахил/зум»

Area zoom

Простий пошук об’єкта

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Power over Ethernet

Живлення через Ethernet

microSD

Записування контурів

CCMT

Керування кількома камерами

VB-S30D
 • Головний блок VB-S30D
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Контровочний дріт для запобігання падінню
 • Гвинт для контровочного дроту
 • Шаблон для встановлення камери
 • Посібник із встановлення
 • Буклет з інформацією про гарантійний талон