Canon VB-R13

VB-R13

Універсальна мережева PTZ-камера з об’єктивом зі змінною фокусною відстанню (f/1,4–4,8) з 30-кратним оптичним збільшенням, CMOS-сенсором зображення 1/3" з підтримкою формату Full HD, безперервним 360-градусним панорамуванням, численними аналітичними функціями та неперевершеною ефективністю в умовах недостатнього освітлення.

/Images/VB-R13_tcm212-1418472.jpg

Переваги

 • 30-кратне оптичне збільшення, швидке й точне автофокусування та приголомшлива ефективність за слабкого освітлення
 • Можливості точного стеження за об’єктом, безперервне панорамування та функція автоматичного повертання зображення Auto-Flip
 • Удосконалене цифрове збільшення, що розширює можливості масштабування, підвищуючи якість зображення
 • Технології зменшення рівня шуму з адаптацією до руху та зменшення розміру даних на певних ділянках (ADSR) гарантують незмінно високу якість відео та менш інтенсивне використання смуги пропускання
 • Вбудовані функції аналітики, що забезпечують інтелектуальне й ефективне виявлення загроз
 • Підтримка настроювання та потокової трансляції в різних браузерах і на мобільних пристроях
 • Відповідність стандартам ONVIF® (Profile S і Profile G)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-R13

Розширені можливості моніторингу всередині приміщень завдяки високій чіткості зображення у форматі HD


Мережева камера VB-R13 для спостереження в приміщеннях записує зображення з приголомшливою деталізацією навіть за слабкого освітлення завдяки CMOS-сенсору зображення 1/3" з підтримкою формату Full HD. Камера VB-R13 поєднує в собі високоякісну оптику, швидкий автофокус, а також потужні технології компенсації імли та автоматичної інтелектуальної обробки затінення (SSC), що підвищують деталізацію зображення навіть за слабкого освітлення. Швидкість роботи 450° на секунду, а також функція автоматичного повертання зображення Auto-Flip і безперервне 360-градусне панорамування дають змогу швидко й точно відстежувати об’єкти.

Наближення до важливих деталей завдяки вдосконаленому збільшенню


Завдяки 30-кратному оптичному та 20-кратному цифровому збільшенню камера VB-R13 ідеально підходить для спостереження та моніторингу. Після досягнення межі оптичного збільшення функція вдосконаленого цифрового масштабування замінює зображення з низькою роздільною здатністю на обрізані зображення, розширюючи можливості збільшення камери та забезпечуючи максимальну якість зображення. Асферичні лінзи й оптичні елементи з низькодисперсного скла для усунення спотворень запобігають появі хроматичних аберацій і забезпечують високу роздільну здатність зображень із будь-якої відстані.

Детальні зображення навіть у крайньому телескопічному положенні за слабкого освітлення


Отримайте зображення дивовижної якості, навіть якщо навколо майже нічого не видно. Камера VB-R13 може створювати чіткі зображення навіть за освітлення 0,05 люкса для кольорових зображень і 0,002 люкса для монохромних. Технологія зменшення розміру даних на певних ділянках (ADSR) зберігає високу роздільну здатність у важливих областях, оптимізуючи вимоги до пропускної здатності, у той час як інтелектуальна технологія зменшення рівня шуму з адаптацією до руху дає змогу утримувати об’єкт у кадрі та динамічно регулює рівень шуму, який виникає в умовах слабкого освітлення, підвищуючи якість зображення.

Цифрові технології майбутнього


Камера VB-R13 підтримує перегляд і настроювання з різноманітних браузерів і мобільних пристроїв, що забезпечує зручне віддалене відтворення відеоматеріалів у реальному часі з мобільного середовища. Камеру VB-R13 можна швидко й легко інтегрувати в наявну мережу пристроїв спостереження: програма Canon Camera Management Tool (CCMT) дає змогу легко настроїти параметри та налаштувати конфігурацію камери, а відповідність стандартам ONVIF (Profile S і Profile G) забезпечує максимальну сумісність із системами безпеки сторонніх виробників.

Засіб спостереження з гнучкими можливостями


Камера VB-R13 готова до спостереження в приміщенні за будь-яких умов завдяки підтримці конфігурацій мережі Ethernet і автономного записування на картку пам’яті SD. Щоб спростити спостереження, у камері передбачено 9 вбудованих аналітичних профілів для виявлення складних загроз, 256 попередньо встановлених положень камери, п’ять стандартних оглядових демонстрацій, а також можливості вводу-виводу та двостороннього відтворення звуку для виявлення загроз.

 • * ONVIF® — це зареєстрована торговельна марка корпорації Onvif, Inc.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-R13, функції та можливості цієї БФП.

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Optical 30x zoom

Оптичне збільшення з високою якістю

enhanced digital zoom

Удосконалене цифрове збільшення

Full HD

Роздільна здатність Full HD

360_degree_Revolving

Неперервне повертання

Auto SSC

Автоматична інтелектуальна обробка затінення

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Simple Camera Setting

Настройка одним клацанням

AC DC PoE

Різні варіанти живлення

SD Card

Записування контурів

VB-R13
 • Головний блок VB-R13
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Пластина для кріплення до стелі
 • Гайковий ключ
 • Шаблон
 • Роз’єм живлення
 • Посібник із встановлення
 • Гарантійний талон(J)
 • Буклет з інформацією про гарантійний талон
 • Застереження щодо використання карт пам’яті