VB-M741LE

Спостереження поза приміщенням під будь-яким кутом

/Images/VB_M741L_01_benefits_tcm212-1436165.jpg

Переваги

 • Повнофункціональна циліндрична інфрачервона камера для створення високоякісних зображень як удень, так і вночі
 • Отримання зображення за відсутності світла завдяки вбудованій функції інфрачервоного освітлення та надширокий кут огляду
 • Готова до роботи поза приміщенням завдяки додатковому захисту від несприятливого впливу навколишнього середовища
 • Запуск і експлуатація при наднизьких температурах
 • Зручне встановлення завдяки віддаленому настроюванню та простому підключенню за допомогою кабелів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-M741LE

Повнофункціональна циліндрична інфрачервона камера, що забезпечує створення високоякісних зображень як удень, так і вночі


Захистіть свій об’єкт завдяки високоякісному й деталізованому зображенню як удень, так і вночі, що забезпечується високочутливим CMOS-сенсором із роздільною здатністю 1,3 мегапікселя та простим перемиканням режимів день/ніч. Камера VB-M741LE також оснащена вбудованим інфрачервоним світлодіодним освітленням, щоб охопити до 30 м в умовах суцільної темряви. Оптимізована швидкість потоку даних H.264 та технологія ADSR вдосконалюють керування шириною смуги пропускання й дають операторам змогу вільно визначати ділянки зони спостереження, що потребують найвищої якості зображення.

Отримання зображення за відсутності світла завдяки вбудованій функції інфрачервоного освітлення та надширокий кут огляду


Варіооб’єктив із наднизькодисперсними оптичними елементами (Super-UD), діафрагмою f/1,2–1,8 і 2,4-кратним оптичним збільшенням забезпечує створення яскравих чітких зображень навіть в умовах слабкого освітлення, а надширокий кут огляду по горизонталі 113,4° ідеально підходить для спостереження за широкими зонами. Об’єктив з ІЧ-корекцією не тільки забезпечує чіткі зображення вдень і вночі, але також збільшує ефективність роботи в умовах слабкого освітлення. Мінімальне освітлення об’єкта — від 0,02 люкс (кольорове) до 0,001 люкс (чорно-біле). Функція компенсації імли автоматично регулює контрастність для кращої видимості в разі наявності туману, імли або смогу.

Зручне встановлення завдяки віддаленому настроюванню та простому підключенню за допомогою кабелів


Камера VB-M741LE оснащена простим з’єднувачем для кабелів типу «косичка» та підтримує функції керування (PTRZ) для зменшення часу та витрат на встановлення. Цей з’єднувач включає аудіовхід і вхід для сигналізації. Оператори можуть легко визначати небезпечні ситуації завдяки широкому набору вбудованих функцій інтелектуального виявлення, які можуть автоматично активувати записування. Одна з них — це функція виявлення зловмисників, яка розпізнає рухомі об’єкти, що потрапляють у визначену зону. Ще одна функція, виявлення криків, розпізнає незвичні звуки, наприклад крик або зойк.

Готова до роботи поза приміщенням завдяки додатковому захисту від несприятливого впливу навколишнього середовища


Камера VB-M741LE повністю готова до роботи поза приміщенням завдяки широким можливостям захисту від несприятливих погодних умов і впливу навколишнього середовища. Міцний корпус та інноваційний дизайн камери також відповідають стандартам NEMA250 Type4X та IEC 60950-1/22. Завдяки цьому камера є ідеальною для використання в суворих умовах — зокрема, на узбережжі з руйнівними солоними бризками або на промислових об’єктах із корозійними викидами.

Запуск і експлуатація при наднизьких температурах


Камера VB-M741LE ідеально підходить для використання при наднизьких температурах завдяки надійній конструкції та вбудованому нагрівачу. Камера забезпечує надійний запуск при температурі -30 °C і роботу за температур до -50 °C.Система охолодження також дає змогу ефективно використовувати камеру за температур до +55 °C, наприклад у спекотних тропічних і посушливих регіонах.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-M741LE, функції та можливості цієї БФП.

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

1.3 Mega Pixel

Високоякісні зображення

All weather Model

Покращений захист від несприятливих погодних умов

Auto DayNight

Знімний фільтр ІЧ-діапазону

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Intrusion Detection

Зональний захист

Scream Detection

Розпізнавання звуку

PoE plus

Живлення через Ethernet

ADSR

Розширене керування смугою пропускання

Linked Event

Сигналізація за вказаних умов

SD Card

Записування контурів

CCMT

Керування кількома камерами

Infrared Illumination

вбудоване джерело світла

VB-M741LE
 • Головний блок VB-M741LE
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Контровочний дріт і кріпильний гвинт
 • Пластина для кріплення до стелі та кріпильні гвинти
 • Гайковий ключ
 • Шаблон
 • Інтерфейсний кабель живлення
 • Інтерфейсний кабель вводу-виводу
 • Посібник із встановлення
 • Гарантійний талон
 • Буклет з інформацією про гарантійний талон
 • Пакування