VB-M620VE

Куполоподібна IP-камера відеоспостереження VB-M620VE із роздільною здатністю 1,3 мегапікселя та захищеним від пошкоджень корпусом із рівнем захисту IP66 ідеально підходить для використання на вулицях. Надзвичайно великий кут огляду камери — 111° — дає змогу здійснювати спостереження та запис як удень, так і вночі.

/Images/VB-M620VE-03_tcm212-1464382.jpg

Переваги

 • Зовнішній захист завдяки міцному футляру для захисту від несприятливих погодних умов
 • Надзвичайна якість зображення завдяки роздільній здатності 1,3 мегапікселя та 3-кратному ширококутному оптичному зуму
 • Знімний фільтр ІЧ-діапазону дає змогу вести спостереження цілодобово
 • Віддалене керування функціями панорамування, нахилу, повертання та збільшення (PTRZ) скорочує час встановлення
 • Гнучкі функції спостереження та запису завдяки подвійному передаванню потокового відео у форматі H.264

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-M620VE

Неперевершена якість зображення й найкраща у своєму класі оптика


Захист об’єкта й реєстрація всього, що відбувається на ньому, з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя і неперевершеною якістю зображення, яку забезпечує процесор обробки зображень Canon DIGIC DV III. Ультраширококутний об’єктив із кутом зору 111°, 3-кратним оптичним та 4-кратним цифровим зумом, а також знімним фільтром ІЧ-діапазону дає змогу побачити абсолютно все за будь-якого освітлення. Система електронного заднього фокусування та яскравий об’єктив світлосилою F1.2 забезпечують надзвичайну продуктивність.

Захищена від пошкоджень і вологостійка конструкція


Камера VB-M620VE має корпус з алюмінієвого сплаву та міцний купол об’єктива з полікарбонатного пластику, які забезпечують захист від ударів силою до 50 Дж. Пристрій відповідає стандарту IP66 щодо водостійкості та захисту від пилу, що робить його ідеальним для вуличного використання. Широкий діапазон температур від –10 °C до 50 °C та вбудований механізм зменшення запотівання роблять камеру ідеальним рішенням для будь-яких умов використання. З додатковим пристроєм для обігріву камера може витримувати температури до –30 °C.

Надзвичайна продуктивність


Мережевий процесор DIGIC NET II компанії Canon, що використовує потужний метод кодування H.264, забезпечує запис високоякісного та водночас надзвичайно компактного відео. Окрім того, камера має покращений контроль шумозаглушення та відтворення кольору, що дає змогу передавати кольори, навіть в умовах слабкого освітлення. Функція автоматичної інтелектуальної обробки затінення (Auto-SSC) покращує розпізнання об’єктів, якщо вони розташовані на фоні світла. Найкраща у класі продуктивність за умов слабкого освітлення та функція «День/Ніч» гарантують прекрасні результати в будь-якій ситуації.

Інтелектуальні функції заради вашої безпеки


Інтелектуальні функції, що реагують на відмінності між різними зонами, сприяють оперативному виявленню позаштатних ситуацій. Можна використовувати до 15 функцій одночасно для кожної камери. Інтелектуальний аналіз відеоматеріалів забезпечує швидке реагування на такі події, як рух об’єкта, відсутність якогось предмета або загублені речі, втручання в роботу камери, спроби незаконного перетинання та проникнення та зміна рівня гучності. Можна налаштувати систему, щоб у разі виявлення вказаних подій автоматично вмикався запис, зображення завантажувалося на сервер або відправлялось оповіщення електронною поштою. SD-карта дає змогу зберігати та переглядати записані дані, не завантажуючи їх на ПК. Шифрування даних за протоколами SSL і TLS гарантує безпечний обмін даними між камерою та сервером.

Більша універсальність і зручність у користуванні


Пристрої підтримують останню версію стандартів ONVIF v2.4 та Profile S, що забезпечує надійну роботу з ONVIF-сумісними програмними комплексами для роботи з відео. Компанія Canon забезпечує прекрасну інтеграцію пристрою завдяки пакету програм Canon SDK і підтримці протоколу HTTP.

Легке налаштування камери за допомогою функцій керування (PTRZ)


За допомогою інструменту для налаштування кута камери можна швидко настроїти камеру одразу після встановлення та забезпечити віддалене керування функціями панорамування, нахилу, повертання та збільшення (PTRZ) з комп’ютера, підключеного до мережі.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-M620VE, функції та можливості цієї БФП.

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

1.3 Mega Pixel

Високоякісні зображення

IK10

Сертифікований захист від вандалізму

Weatherproof

Захист від погодних умов

Auto DayNight

Знімний фільтр ІЧ-діапазону

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Power over Ethernet

Живлення через Ethernet

SD Card

Записування контурів

CCMT

Керування кількома камерами

VB-M620VE
 • Головний блок VB-M620VE
 • Роз’єм живлення
 • Компакт-диск із програмою встановлення
 • Контровочний дріт
 • Інтерфейсний аудіокабель
 • Гайковий ключ
 • Шаблон
 • Посібник із встановлення(J)
 • Буклет з інформацією про гарантійний талон