VB-H730F

Скринькоподібна камера спостереження VB-H730F формату Full HD з кутом огляду 112° і вдосконаленою функціональністю в умовах слабкого освітлення. Може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці.

/Images/VB-H730F_tcm212-1465214.jpg

Переваги

  • Захоплення детальних чітких зображень формату Full HD
  • Яскравий (ширококутний) об’єктив світлосилою F1.2 із кутом зору 112°
  • Кращі результати під час зйомки об’єктів, розташованих на фоні світла, завдяки функції Auto SSC
  • Плавне захоплення відео завдяки передаванню кількох потоків відео
  • Поліпшене розпізнавання з удосконаленими вбудованими аналітичними функціями

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon VB-H730F

Неперевершена якість зображення й найкраща у своєму класі оптика


Захист об’єкта й реєстрація всього, що відбувається на ньому, у форматі Full HD з неперевершеною якістю зображення, яку забезпечує процесор обробки зображень Canon DIGIC DV III. Ультраширококутний об’єктив із кутом зору 112°, 3-кратним оптичним та 4-кратним цифровим зумом, а також знімним фільтром ІЧ-діапазону дає змогу побачити абсолютно все за будь-якого освітлення. Система електронного заднього фокусування та яскравий (ширококутний) об’єктив світлосилою F1.2 забезпечують надзвичайну продуктивність.

Надзвичайна продуктивність


Мережевий процесор DIGIC NET II компанії Canon, що використовує потужний метод кодування H.264, забезпечує запис високоякісного та водночас надзвичайно компактного відео. Окрім того, камера має покращений контроль шумозаглушення та відтворення кольору, що дає змогу передавати кольори, навіть в умовах слабкого освітлення. Функція автоматичної інтелектуальної обробки затінення (Auto-SSC) покращує розпізнання об’єктів, якщо вони розташовані на фоні світла. Найкраща у класі продуктивність за умов слабкого освітлення та функція «День/Ніч» гарантують прекрасні результати в будь-якій ситуації.

Інтелектуальні функції заради вашої безпеки


Інтелектуальні функції, що реагують на відмінності між різними зонами, сприяють оперативному виявленню позаштатних ситуацій. Можна використовувати до 15 функцій одночасно для кожної камери. Інтелектуальний аналіз відеоматеріалів забезпечує швидке реагування на такі події, як рух об’єкта, відсутність якогось предмета або загублені речі, втручання в роботу камери, спроби незаконного перетинання та проникнення та зміна рівня гучності. Можна налаштувати систему, щоб у разі виявлення вказаних подій автоматично вмикався запис, зображення завантажувалося на сервер або відправлялось оповіщення електронною поштою. SD-карта дає змогу зберігати та переглядати записані дані, не завантажуючи їх на ПК. Шифрування даних за протоколами SSL і TLS гарантує безпечний обмін даними між камерою та сервером.

Більша універсальність і зручність у користуванні


Мережеві камери Canon сумісні з усіма провідними програмними комплексами для роботи з відео. Пристрої підтримують останню версію стандартів ONVIF v2.4 та Profile S, що забезпечує надійну роботу з ONVIF-сумісними програмними комплексами для роботи з відео. Компанія Canon забезпечує прекрасну інтеграцію пристрою завдяки пакету програм Canon SDK і підтримці протоколу HTTP.

Просте встановлення в будь-якому місці


Камера прекрасно пристосована для використання як усередині, так і ззовні приміщень і має декілька додаткових варіантів корпусів і кріплень. Живлення камери VB-H730F здійснюється через PoE-підключення, за допомогою адаптера 12 В постійного струму або 24 В змінного струму.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon VB-H730F, функції та можливості цієї БФП.

DIGIC NET II

Ефективна робота мережі

Digic DV III

Керування якістю зображення тощо

Full HD

Роздільна здатність Full HD

Auto DayNight

Знімний фільтр ІЧ-діапазону

Intelligent Function

Аналіз відеоконтенту

Power over Ethernet

Живлення через Ethernet

SD Card

Записування контурів

CCMT

Керування кількома камерами

VB-H730F
  • Головний блок VB-H730F
  • Роз’єм живлення
  • Компакт-диск із програмою встановлення
  • Посібник із встановлення
  • Буклет з інформацією про гарантійний талон