Для офісу

Переваги технологій Canon

У наших мережевих камерах використовуються визнані інноваційні технології, притаманні нашим професійним кінокамерам. Ми використовуємо методи високоякісної обробки зображення й перевірені технології об’єктивів, щоб ви були вчасно поінформовані.

Canon Technology Strengths_Billboard

Визнана технологія об’єктивів

Завдяки оптичним технологіям Canon у наших мережевих камерах використовуються швидкодійні та світлочутливі об’єктиви, які дають змогу отримувати чисті й чіткі зображення з мінімальними спотвореннями.

Елементи з наднизькодисперсного скла, що мають високий показник заломлення, зменшують хроматичні аберації, притаманні об’єктивам із великими коефіцієнтами збільшення. Вони мінімізують бочко- та подушкоподібні спотворення й забезпечують природне зображення з високою роздільною здатністю в усьому діапазоні масштабування.

Для зйомки в інфрачервоному діапазоні стане в пригоді об’єктив з ІЧ-коригуванням, який підвищує чутливість, зменшує утворення відблисків і ореолів, а також поліпшує роботу камери за слабкого освітлення.

Renowned lens technology_1_370
Стандартний ширококутний об’єктив

Renowned lens technology_2_370
Високопродуктивний об’єктив із мінімальними спотвореннями

Технологія сенсора

CMOS-сенсор — це ключовий компонент кожної мережевої камери. Завдяки запатентованій технології сенсори Canon поєднують у собі надзвичайну чутливість із високою якістю зображення й низьким рівнем шуму.

Ці надчутливості сенсори з високою роздільною здатністю застосовуються в найрізноманітніших галузях, наприклад під час медичних досліджень, а також у камерах спостереження та в наших мережевих камерах.

Обробка зображення

Image processing


Процесор обробки зображення DIGIC DV III й мережевий процесор DIGIC NET II дають змогу плавно записувати, обробляти, кодувати й передавати зображення.

Процесор DIGIC DV III, який також використовується в професійних кінокамерах Canon EOS, забезпечує виняткову якість відеозображення, низький рівень шуму, плавні переходи відтінків і жваве й точне відтворення кольорів, особливо за слабкого освітлення.

Аналіз зображення

Вбудована функція інтелектуального аналізу відео дає змогу розглядати потенційні порушення системи безпеки в реальному часі. Можна призначити до 15 ділянок зображення, у яких виявлятимуться загрози за 8 різними алгоритмами, зокрема незаконні проникнення та крик.

Це суттєво покращує традиційні методи виявлення попереджувальних сигналів, допомагаючи зменшити кількість хибних попереджень, підвищити ефективність і мінімізувати потребу в ресурсах запам’ятовувальних пристроїв, адже записування ініціюється тільки для справжніх загроз.

Функція пов’язаних подій дає змогу логічно об’єднувати попередження, щоб забезпечувати умовні сигнали тривоги.


Image Analysis

Мініатюрна мехатроніка

Miniaturised Mechatronics


Завдяки нашим досягненням у галузі мініатюрної мехатроніки (електромеханічні підсистеми з комп’ютерним керуванням) ми маємо змогу пропонувати своїм клієнтам вироби з потужними перевагами.

Однією з таких систем є унікальний компонент дистанційного настроювання наших мережевих камер — PTRZ.

Установивши й підключивши камеру до мережі, можна змінювати її розташування й кут огляду програмно за допомогою засобу настроювання кутів огляду камери. Напрямок камери можна змінювати інтуїтивно зрозумілим способом — за допомогою кнопок панорамування й нахилу та повзунків обертання й масштабування, які відображаються у вікні налаштування. Це дає змогу настроїти камеру, залучивши тільки одну людину, що заощаджує час і гроші.