Для офісу

Засоби проектування системи

Ці засоби допоможуть вам розробити індивідуальне рішення для свого сценарію.
Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Засоби проектування системи

Калькулятор потрібного місця на диску (RDS)

Визначення вимог до носіїв даних і смуги пропускання — ключовий етап проектування будь-якого мережевого рішення для спостереження. Цей простий калькулятор дає змогу вибрати потрібний кодек із цілої низки сумісних, а також кадрову частоту й роздільну здатність, щоб визначити загальні вимоги до носії даних.

Калькулятор кута огляду (AOV)

Збільшивши кути огляду, можна скоротити витрати на проект. Просто виберіть потрібну камеру, роздільну здатність і розмір об’єкта, і цей засіб визначить усі потрібні параметри.

Зовнішні компоненти камери

Емулятор розташування камер допоможе розробити свій унікальний план розміщення для будь-яких умов. Просто завантажте архітектурний план будівлі, задайте масштаб і перетягніть камери в потрібне місце на плані.

Засіб керування камерою Canon (CCMT)

CCMT — це простий і ефективний засіб, який дає змогу легко встановлювати й налаштовувати рішення для спостереження. У програмі CCMT передбачено засоби як для початкового, так і складнішого й додаткового налаштування камери. Імовірно, інженеру зі встановлення вдасться розгорнути рішення тільки за допомогою цього засобу.

Засіб настроювання кутів огляду камери (PTRZ)

Засіб настроювання кутів огляду камери має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, який дає змогу дистанційно змінювати напрям огляду, масштаб і фокус PTRZ-камер.

PTRZ-камери:
VB-M600D/VE, VB-M620D/VE, VB-M640V/VE, VB-M641V/VE,
VB-H610D/VE, VB-H630D/VE
VB-M700F, VB-M741LE, VB-M740E
VB-H710F, VB-H730F

Засіб для визначення сумісності аксесуарів камери

Ця інтерактивна таблиця Excel допоможе визначити, які аксесуари та приладдя можуть знадобитися для різних варіантів монтажу.

Таблиця сумісності програм керування відеоданими

Завдяки програмі міжнародної інтеграції мережеві камери Canon сумісні з дедалі більшою кількістю сторонніх програм керування відеоданими (VMS) і мережевих відеореєстраторів (NVR). Завантажте найновішу версію таблиці Excel, щоб дізнатися більше.

Підтримка для вашої мережевої камери

Завантажте програмне забезпечення, мікропрограми, посібники та інформацію з усунення несправностей для своєї камери.

Пошук попередніх моделей мережевих камер відеоспостереження

В архіві наших виробів наведено технічні характеристики й відомості про сумісні аксесуари для попередніх моделей мережевих камер відеоспостереження.