ПРОДУКЦІЯ

PTZ-камери

Ви можете вести спостереження на великих територіях без зайвих зусиль, а також легко стежити за об’єктами за допомогою функцій панорамування, нахилу й масштабування наших камер.

ДОКЛАДНІШЕ

PTZ camera

Керування без зайвих зусиль

Прості в налаштуванні та з широким полем огляду, ці моделі ідеально підходять для використання в системах керування дорожнім рухом, для відеоспостереження на вулицях міста та у сфері торгівлі.

Широке поле огляду

Якщо потрібно здійснювати відеоспостереження на великій території, дуже важливими є можливості панорамування, нахилу й масштабування цих моделей. Отже, відеоспостереженням — автоматичним або ручним — можна охопити великі території: відстежувати об’єкти та спостерігати за ними легко. Якщо потрібне спостереження на великій відстані, потужне масштабування дає змогу отримати чітке високоякісне зображення великого плану навіть за умов недостатнього освітлення.

Додаткові корпуси й аксесуари

Легке встановлення PTZ-камер у будь-якому місці забезпечується можливістю живлення камери через мережу живлення змінного струму або через підключення Ethernet. Вибір корпусів для камер, наприклад димчастого або прозорого, забезпечує гнучкі можливості встановлення в умовах різних середовищ — від автомобільних парковок до концертних залів.

Internal view of shopping centre

Бажаєте дізнатись більше про камери PTZ?

Звернутися до групи підтримки мережевих камер

ЗАПИТАЙ МЕНЕ

Не впевнені, який продукт потрібен вашому бізнесу?

ЗАПИТАЙ МЕНЕ