Для офісу

PTZ-камери

Ви можете вести спостереження на великих територіях без зайвих зусиль, а також легко стежити за об’єктами за допомогою функцій панорамування, нахилу й масштабування наших камер. Прості в налаштуванні та з широким полем огляду, ці моделі ідеально підходять для використання в системах керування дорожнім рухом, для відеоспостереження на вулицях міста та у сфері торгівлі.

Широке поле огляду

Якщо потрібно здійснювати відеоспостереження на великій території, дуже важливими є можливості панорамування, нахилу й масштабування цих моделей. Отже, відеоспостереженням — автоматичним або ручним — можна охопити великі території: відстежувати об’єкти та спостерігати за ними легко. Якщо потрібне спостереження на великій відстані, потужне масштабування дає змогу отримати чітке високоякісне зображення великого плану навіть за умов недостатнього освітлення.

Fieldof View
Optional housings

Додаткові корпуси й аксесуари

Легке встановлення PTZ-камер у будь-якому місці забезпечується можливістю живлення камери через мережу живлення змінного струму або через підключення Ethernet. Вибір корпусів для камер, наприклад димчастого або прозорого, забезпечує гнучкі можливості встановлення в умовах різних середовищ — від автомобільних парковок до концертних залів.

Скринькоподібні камери

Box Cameras

Призначені для різноманітних умов застосування, наші скринькоподібні камери легко встановлюються на стіні або стелі та мають широкий кут огляду.

Куполоподібні камери

Dome Cameras

Наші куполоподібні камери доводять, що відеоспостереження також може бути дискретним. Компактні й приємні на вигляд, ці камери відмінно підходять як для приміщень, так і для вулиці.