Для офісу

Скорочення витрат на проект

Скорочення витрат на проект_Рекламний щит

Широкий кут огляду

Завдяки широким кутам огляду стає можливо спостерігати за великими площами із застосуванням меншої кількості камер. Оптимальне розташування високоякісних асферичних оптичних елементів не тільки забезпечує потрапляння більшої кількості світла на сенсор камери для отримання яскравіших та чіткіших зображень, але й зменшує традиційний ефект риб’ячого ока.

«Одна з цілей розробки Canon полягає в досягненні максимально можливого широкого кута огляду наших камер, який дозволяє звести до мінімуму кількість камер, які потрібно застосувати в будь-якому проекті або на будь-якому об’єкті. Це дозволяє не тільки зекономити на витратах з монтажу, але й заощадити на пропускній здатності та вимогах щодо зберігання даних».

Віддалене керування панорамуванням, нахилом, обертанням і масштабуванням (PTRZ) у стаціонарних купольних камерах Canon

Установивши й підключивши камеру до мережі, можна змінювати її розташування й кут огляду програмно за допомогою засобу настроювання кутів огляду камери. Інтуїтивно зрозумілі засоби керування нахилом, поворотом, обертанням, масштабуванням і фокусуванням дозволяють одній людині дистанційно виконати налаштування камери, заощаджуючи при цьому і час, і гроші.

«Засіб керування панорамуванням, нахилом, обертанням і масштабуванням (PTRZ) — це унікальна особливість стаціонарних купольних камер Canon. Використання цього засобу може заощадити час і гроші інтегратора на етапі монтажу будь-якого проекту»

Вбудовані аналітичні функції

Інтелектуальний аналіз об’єкта зйомки може допомогти операторам визначити небезпечні ситуації. Для аналізу з використанням функцій виявлення рухомих, залишених і зниклих об’єктів, розпізнавання втручання в роботу камери, виявлення контрольної лінії та розпізнавання вторгнень можна вибрати щонайбільше 15 зон. Функція пов’язаних подій дає змогу логічно об’єднувати попередження, активовані відеосигналами, щоб забезпечувати умовні сигнали тривоги. Додавання функції виявлення гучних і різких звуків забезпечує більшу гнучкість — у разі виявлення такої події камери розпочинають записування, передають зображення на віддалено розташований сервер або, навіть, надсилають повідомлення електронною поштою.

«Усі камери Canon обладнано набором вбудованих аналітичних функцій. Такий рівень гнучкості дозволяє домогтися більшої універсальності застосування камер у разі монтажу в багатьох проектах будь-якого розміру та складності».

Виявлення вторгнень

Виявлення залишених об’єктів

Розпізнавання руху

Виявлення зниклих об’єктів

Виявлення втручання в роботу камери

Виявлення контрольної лінії

Посилена безпека

У програмах із високим рівнем безпеки цілісність відеоданих у мережі є життєво важливою. Сучасні протоколи безпеки IEEE 802.1X та IPSec надають можливість шифрувати дані, що надсилаються, та захищати окремі пакети для збереження конфіденційності знятих відеоматеріалів.

Автоматичне стеження

На відміну від звичайних рішень Canon, автоматичне стеження ефективно поєднує в собі інтелектуальне розпізнавання рухомих об’єктів і керування панорамуванням, нахилом і масштабуванням, щоб утримувати в центрі екрана об’єкти, за якими ведеться стеження. Функція автоматичного масштабування також забезпечує однаковий розмір об’єкта незалежно від його переміщення. Якщо настроїти обмеження часу та повернення в положення для виявлення певних ситуацій, камера дозволятиме звільнити руки для інших справ, не випускаючи об’єкт із кадру.

Висока швидкість, точність і контроль

Високоякісні PTZ-механізми компанії Canon оснащені нашими найновішими інноваціями в конструкції двигуна, призначеного для нашої найчутливішої та найточнішої PTZ-камери на сьогоднішній день. Точні крокові двигуни, безперервне обертання на 360⁰ зі швидкістю 450⁰/с з можливостями автоматичного перевертання зображення дозволяють операторам легко стежити за об’єктами зйомки та контролювати ситуації в міру їх розвитку.

Керування пропускною здатністю (ADSR)

Технологія Canon із зонального зменшення розміру даних (ADSR) — це ефективний засіб керування пропускною здатністю. Оператори можуть вільно визначити до восьми окремих зон, де потрібно забезпечити найвищу якість зображення. В інших, менш важливих навколишніх зонах, що залишилися, технологія ADSR застосовує більш високий рівень стиснення. Такий гнучкий підхід допомагає керувати використанням пропускної здатності та одночасно забезпечувати деталізовану зйомку в окремих зонах саме там, де це найбільш потрібно.

Записування на SD-картку (G-профіль протоколу ONVIF)

Можливість пошуку й отримання записаних відеоматеріалів із носіїв даних, встановлених на камерах, додає більшу гнучкість будь-якій системі відеоспостереження.

Відповідність G-профілю стандарту ONVIF стандартизує обмін даними, що дозволяє більш ефективно отримувати доступ до наших сумісних систем відеоспостереження та керувати цією функцією.

Захист від впливу навколишнього середовища (NEMA250, тип 4X)

Камери, призначені для роботи поза приміщенням, окрім відповідності стандарту NEMA 4X забезпечують найвищий рівень захисту від впливу навколишнього середовища в прибережних і агресивних хімічних середовищах.

Ці надійні та довговічні камери також можна експлуатувати в розширеному діапазоні робочих температур (від –50 до +55 ⁰C) та надійно приводити в дію при таких низьких температурах, як –30 ⁰C.

Захист від несприятливих погодних умов поза приміщенням (IP66)

Камери, призначені для роботи поза приміщенням, забезпечують високий ступінь захисту від пилу і води завдяки класу IP66 захисту від несприятливих погодних умов. Будь то раптова злива або міцний струмінь води, камера відповідним чином захищена.

Захист від навмисного псування (IK10)

Камери, що відповідають європейському стандарту EN 62262 і сертифіковані за класом IK10, забезпечують високий ступінь захисту від зовнішніх впливів. Покриття куполу з полікарбонату, механізми втягування об’єктива, а також жорсткі зовнішні корпуси свідчать про те, що ці камери розроблені такими, щоб мати можливість протистояти атакам.