Для офісу

Куполоподібні камери

В умовах, коли важлива дискретність спостереження, наші куполоподібні камери є найкращим рішенням. Компактні й приємні на вигляд, ці пристрої забезпечують відмінну якість зображення в широкому куті огляду, де б ви їх не встановили — на стіні чи на стелі. Вони ідеально підходять як для зовнішнього використання, так і для приміщень.

Компактність і дискретність

Наші куполоподібні камери розраховані на дискретне застосування, а моделі VB-S настільки мініатюрні, що легко вміщуються на долоні. Низка додаткових пристосувань для вбудованого монтажу дає можливість для дискретного встановлення кожної моделі, зберігаючи естетичний вигляд зони монтажу.

Ease of installation

Віддалене керування функціями панорамування, нахилу, повертання та збільшення (PTRZ)

Після встановлення на ПК інструмента для налаштування кута камери можна дистанційно керувати функціями панорамування, нахилу, повертання та збільшення (P-T-R-Z). Це означає, що під час фізичного встановлення камери можна не враховувати такі фактори, як фокус і спрямування камери, оскільки це можна зробити за допомогою ПК. У результаті для встановлення камери знадобиться менше часу й менше персоналу.

Small and discreet shape
Complete PTRZ installation

Зручність монтажу

Завдяки стандартним для галузі монтажних отворів для гвинтів, а також маркувальному шаблону, що входить до комплекту поставки, камера встановлюється легко й швидко. За допомогою додаткових пристосувань пристрій можна встановити на стелю, вимощену плитками, на стіну або навіть на стовпі. Електроенергія для камери надходить від джерела живлення або через мережу Ethernet, що надає додаткові можливості. Для встановлення надкомпактних моделей серії VB-S знадобиться лише один спеціаліст.

Скринькоподібні камери

Box Cameras

Призначені для різноманітних умов застосування, наші скринькоподібні камери легко встановлюються на стіні або стелі та мають широкий кут огляду.

PTZ-камери

PTZ Cameras

Контролюйте великі території та з легкістю супроводжуйте об’єкти завдяки функціям панорамування, нахилу й масштабування (PTZ), якими оснащено нашу камеру. Ідеальне рішення для систем керування дорожнім рухом і зовнішнього відеоспостереження.