Для офісу

Скринькоподібні камери

Призначені для охоронних систем у різноманітних умовах використання, наші скринькоподібні камери підходять для зовнішнього та внутрішнього застосування і мають широкий кут огляду. Окрім поєднання оптичного й цифрового зуму, роздільної здатності Full HD, наявності розумних функцій, зокрема інтелектуальної обробки затінення, ця потужна лінійка вирізняється надзвичайною компактністю, що є перевагою в умовах, де необхідна непомітність.

Широкий кут огляду

Завдяки широкому куту огляду до 112 градусів можна контролювати величезні території за допомогою лише однієї камери. Це дає змогу організовувати мережу відеоспостереження з меншою кількістю камер і заощаджувати кошти. За допомогою оптично скоригованих об’єктивів Canon, які зменшують ефект «риб’ячого ока», вдається зберегти вражаючу якість зображення навіть із найширшим кутом огляду.

Wide angle views
Simple to set up

Простота встановлення й використання

Ці камери розроблені для швидкого й простого встановлення і не потребують попереднього настроювання. Додаткові пристосування для зовнішнього встановлення дають змогу монтувати камери на стіні, стелі або стовпі з урахуванням індивідуальних потреб. Система електронного заднього фокусування, якою оснащені скринькоподібні камери VB-H та VB-M, дає змогу підтримувати фокус під час масштабування.

Куполоподібні камери

Dome Cameras

Наші куполоподібні камери доводять, що відеоспостереження також може бути дискретним. Компактні й приємні на вигляд, ці камери відмінно підходять як для приміщень, так і для вулиці.

PTZ-камери

IPTZ Cameras

Контролюйте великі території та з легкістю супроводжуйте об’єкти завдяки функціям панорамування, нахилу й масштабування (PTZ), якими оснащено нашу камеру. Ідеальне рішення для систем керування дорожнім рухом і зовнішнього відеоспостереження.