Для офісу

Мережеві камери

Коли спостереження вирішує все, скористайтеся мережевими камерами Canon, які задовольнять будь-які потреби. Компактні, але потужні, вони забезпечують приголомшливу якість зображення навіть за слабкого освітлення, коли загрози безпеці підвищуються.

Переваги технологій Canon

Мережеві камери Canon — це ціла низка можливостей, коригування зображення в реальному часі, багатопотокове передавання та найсучасніша відеоаналітика, що дають змогу ретельно обробляти, відстежувати й позначати потенційні порушення системи безпеки, забезпечуючи переконливі речові докази.

Canon Technology Strengths_370

Переваги для клієнтів

Обробка зображення за будь-яких умов освітлення

Imaging Across All Lighting Conditions

Завдяки застосуванню різноманітних оптичних технологій і методів обробки зображення мережеві камери спостереження Canon забезпечують високоякісні, деталізовані зображення за будь-яких умов освітлення.

Скорочення витрат на проект

Minimising Project Costs

Завдяки широкому куту огляду й сучасним методам виявлення загроз, а також різноманітним функціям захисту від несприятливих погодних умов і ударів камери забезпечують цілу низку функцій безпеки, скорочуючи витрати на проект.

Лінійка виробів

Спираючись на більше ніж 70-річний досвід у галузі обробки зображень, компанія Canon створила універсальну лінійку мережевих камер, які тримають під контролем кожен закуток. Моделі PTZ-камер, куполоподібних і скринькоподібних камер із роздільною здатністю Full HD або 1,3 мегапікселів забезпечують широке поле огляду та неперевершену якість зображення навіть в умовах недостатнього освітлення.

PTZ-камери

Куполоподібні камери

Скринькоподібні камери

Контролюйте великі території та з легкістю супроводжуйте об’єкти завдяки функціям панорамування, нахилу й масштабування (PTZ), якими оснащено нашу камеру. Ідеальне рішення для систем керування дорожнім рухом і зовнішнього відеоспостереження.

Наші куполоподібні камери доводять, що відеоспостереження також може бути дискретним. Компактні й приємні на вигляд, ці камери відмінно підходять як для приміщень, так і для вулиці.

Призначені для різноманітних умов застосування, наші скринькоподібні камери легко встановлюються на стіні або стелі та мають широкий кут огляду.

Інформація та підтримка

Приклади з життя

Case studies

Прочитайте історії наших клієнтів і дізнайтеся, як мережеві камери Canon допомогли відповісти на виклики безпеці в реальному житті.

Засоби проектування системи

System Design Tools

Ці засоби допоможуть вам розробити індивідуальне рішення для будь-яких сценаріїв.

Додаткові ресурси в Інтернеті

Завантажте програмне забезпечення, мікропрограми та посібники для своєї мережевої камери.

Пошук попередніх моделей мережевих камер

У розділі архіву наших виробів наведено технічні характеристики й відомості про сумісні аксесуари для попередніх моделей мережевих камер.