Для офісу

Програмне забезпечення керування друком у типографіях

Програмне забезпечення промислового друку для малотиражних машин і репрографічних систем. Воно оптимізує операції цифрового друку на великоформатних носіях. Можна відстежити перебіг виконання того чи іншого завдання під час його друку, навіть якщо воно виконується на кількох принтерах.

Подальші кроки

Océ Repro Desk Select

Océ Repro Desk Select

Професійне програмне забезпечення Océ Repro Desk Select, призначене для малотиражних машин і репрографічних систем, спрощує керування різноманітним поліграфічним устаткуванням і допомагає повною мірою використовувати його можливості цифрового друку. Це комплексне рішення для цифрової поліграфії дає змогу виконувати додрукарську підготовку та друк замовлень, що складаються як із чорно-білих, так і з кольорових зображень, у звичайних офісних і великих форматах.

Пов’язані продукти й послуги

Подібні продукти й вироби

Пов’язані послуги

  • Послуги для бізнесу

    Бажаєте розширити свій бізнес, підвищити продуктивність, скоротити витрати на друк або доручити свої завдання друку й документообігу сторонньому постачальнику? Яке завдання не постало би перед вами, індивідуалізовані послуги Canon допоможуть вам досягти вашої мети.