Canon Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Плагін друку Canon для Photoshop забезпечує досконалий інтерфейс між зображеннями Photoshop і принтером imagePROGRAF. Він дозволяє передавати 16-бітні зображення прямо на принтер, підтримуючи широку гаму та виняткову градацію оригінальних зображень.

Переваги

  • Підтримуйте робочий процес у 16-бітовому кольоровому режимі від отримання зображення до його друку
  • Безперервний робочий процес економить час і зусилля
  • Автоматичне розпізнавання колірного простору
  • Розширені функції настроювання кольору
  • Створіть колекцію обгорток для полотен
  • Зручний перегляд впливу на друк найменших змін зображення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Print Plug-In for Photoshop

Підтримуйте високу якість зображень


Зазвичай операційні системи обмежують драйвери принтерів 8-бітною обробкою, внаслідок чого результати є менш досконалими. Плагін друку Canon для Photoshop вирішує цю проблему, виводячи друк прямо на принтер. Він підтримує 16-бітну якість зображення, дозволяючи передавати широку гаму та повну градацію оригіналів у друкованих копіях.

Економте час завдяки безперервному робочому процесу


Конфігурування параметрів друку здійснюється за один крок, забезпечуючи ефективність на всіх етапах робочого процесу кольорового друку. Оскільки підмикний модуль друку для Photoshop автоматично виявляє інформацію про настройки колірного простору файлів Photoshop, немає потреби непокоїтись про зворотне колірне перетворення.

Розширені настроювання кольору


Вам потрібно точно налаштувати колірний баланс, контрастність, насиченість та інші нюанси? Ви маєте таку можливість. Результати оновлюються в режимі реального часу через попередній перегляд зображення. А це означає, що ви завжди можете передати своє бачення саме так, як ви хочете, не чіпаючи оригінального файлу Adobe Photoshop.

Нові можливості завдяки друку на полотні


Новий плагін компонування для принтера imagePROGRAF дозволяє користувачам оформлювати зображення для друку на полотні та готувати до розміщення в дерев’яній рамі.

Прекрасні результати завдяки друку варіацій


Плагін друку для Photoshop дозволяє швидко створити та надрукувати набір зразків зображень із незначними змінами. Зображення вирівнюються у вигляді матриці або вздовж однієї лінії, що дає змогу легко відобразити найменший вплив зміни параметрів кольору на відбитки.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Print Plug-In for Photoshop, функції та можливості цієї БФП.