Canon Direct Print & Share

Direct Print & Share

Програмне забезпечення Direct Print & Share компанії Canon дає змогу легко друкувати файли PDF, JPEG, TIFF і HP-GL/2¹, не відкриваючи оригінальних прикладних програм. Воно також дозволяє без зусиль ділитися файлами з іншими за допомогою хмарних сховищ.²

Переваги

  • Друкуйте файли одразу, не відкриваючи програм
  • Переглядайте файли перед друком
  • Друк за допомогою перетягування файлів із функцією друку ярликів
  • З легкістю діліться файлами черех хмарні служби

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon Direct Print & Share

Економте час завдяки легкому друку


Завдяки програмному забезпеченню Direct Print & Share компанії Canon можна надрукувати файли PDF, JPEG, TIFF і HP-GL/2, не відкриваючи прикладні програми, у яких вони були створені. Це економить час, а також гарантує, що ваші файли будуть надруковані, навіть якщо вони були створені деінде. Програма включає функцію попереднього перегляду для перегляду файлів перед друком.

Друк ярликів³


Створіть кілька ярликів для друку різних форматів файлів з індивідуальними налаштуваннями. Це дозволяє скористатися перевагами оптимізованого робочого процесу, при якому файли можна просто "перетягнути" та надрукувати.

Діліться файлами за допомогою хмарного сховища²


Ви отримуєте доступ до хмарних служб, за допомогою яких можна з легкістю надсилати, завантажувати файли та ділитись ними з іншими користувачами. Коли ви завантажуєте файл до хмарної служби та надаєте до нього спільний доступ, одержувачу автоматично надсилається електронний лист. Це дуже важливо під час термінових проектів.

  • ¹ Підтримка файлів HP-GL/2 доступна, починаючи з версії Direct Print & Share 2.0 від травня 2014 року
  • ² Інші версії хмарних сховищ, окрім Google, доступні, починаючи з версії Direct Print & Share 2.0 від травня 2014 року
  • ³ Друк ярликів доступний, починаючи з версії Direct Print & Share 2.0 від травня 2014 року

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon Direct Print & Share, функції та можливості цієї БФП.