Для офісу

Комплект прикладних програм для imagePROGRAF

Отримайте максимум переваг від використання великоформатного принтера imagePROGRAF та оптимізуйте ваш робочий процес завдяки нашій лінійці потужного та безкоштовного комплекту прикладних програм.

Подальші кроки

Quick Utility Toolbox

Quick Utility Toolbox

Ця зручна програмна платформа дає змогу без зусиль використовувати всі функції та програми для принтерів серії imagePROGRAF PRO-series. Вона завжди під рукою — достатньо натиснути кнопку в області сповіщень Windows або на панелі Dock на Apple Mac.

Print Studio Pro

Print Studio Pro

Отримуйте винятково якісні роздруківки фотографій у програмах Adobe Photoshop і Adobe Lightroom або Canon Digital Photo Professional і розкрийте весь потенціал цифрових фотокамер Canon EOS завдяки технології Crystal Fidelity.

PosterArtist Lite

PosterArtist Lite

Програмне забезпечення PosterArtist Lite компанії Canon дає змогу розробляти та друкувати професійно оформлені плакати лише за чотири прості кроки. Завдяки понад 1300 шаблонів, фотографій і малюнків, а також макетам, які задовольнять потреби різноманітних бізнес-середовищ, створення захоплюючих плакатів і знаків ніколи не було простішим.

Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Плагін друку Canon для Photoshop забезпечує досконалий інтерфейс між зображеннями Photoshop і принтером imagePROGRAF. Він дозволяє передавати 16-бітні файли Adobe RGB прямо на принтер, підтримуючи широку гаму та виняткову градацію оригінальних зображень.

Print Plug-In for Office

Print Plug-In for Office

Плагін друку Canon для Office дає змогу легко виконувати великоформатний друк усіх файлів Word, Excel і PowerPoint. Уявіть собі розклад у проекті Excel, розтягнутий на численні сторінки, за якими важко слідкувати. Тепер ви можете перетворити його на зручну великоформатну версію лише за декілька простих кроків.

Direct Print & Share

Direct Print & Share

Програмне забезпечення Direct Print & Share компанії Canon дає змогу легко друкувати файли PDF, JPEG, TIFF і HP-GL/2, не відкриваючи оригінальних прикладних програм. Воно також дозволяє ділитися файлами з іншими, використовуючи хмарне сховище.

imagePROGRAF Print Utility for iPad

imagePROGRAF Print Utility for iPad

Це безкоштовна програма для принтерів Canon imagePROGRAF, які спеціально розроблено для зручного друку PDF-файлів із пристроїв iPad.

Пов’язані продукти й послуги

Подібні продукти й вироби

Пов’язані послуги

  • Послуги для бізнесу

    Бажаєте розширити свій бізнес, підвищити продуктивність, скоротити витрати на друк або доручити свої завдання друку й документообігу сторонньому постачальнику? Яке завдання не постало би перед вами, індивідуалізовані послуги Canon допоможуть вам досягти вашої мети.