Для офісу

Програмне забезпечення автоматизації порядку дій для САПР/ГІС

Оптимізація друку великоформатних документів із САПР/ГІС, веб- і мобільних програм, а також керування ним.

Подальші кроки

Océ Publisher Mobile

Océ Publisher Mobile

За допомогою Océ Publisher Mobile можна друкувати документи у форматах PDF*, DWF*, PLT (HPGL1/2), JPG і TIFF на плотерах Océ з вашого iPad або iPhone. Передруковуйте документи, масштабуйте графіки, працюйте з основними параметрами, переглядайте чергу друку, стан носія, чорнила або тонера на плотері у зручний для вас час. Усе це доступно 20 мовами. Підтримуються всі моделі Océ TCS, TDS, ColorWave і PlotWave.
*Залежно від конфігурації системи.

Océ Client Tools

Océ Client Tools

Безкоштовне програмне забезпечення Océ Client Tools для друку на великоформатних носіях допомагає готувати, попередньо переглядати й надсилати технічні документи різним адресатам. Це програмне забезпечення плотера можна використовувати для надсилання завдань на один великоформатний принтер, на офісний центр друку або віддалений принтер, а також для вивантаження до онлайнових служб.

Océ Publisher Select 2

Océ Publisher Select 2

Boost your workflow with Océ Publisher Select 2. Create, pre-flight and print sets of technical documents to your large format printer quickly and easily - significantly increasing your overall print productivity.

Océ Repro Desk Studio

Océ Repro Desk Studio

Програмне забезпечення Océ Repro Desk Studio для друку на великоформатних носіях — це простий у користуванні засіб з єдиним уніфікованим інтерфейсом користувача для передавання завдань друку кільком адресатам — локальним принтерам, репрографічним центрам і навіть зовнішнім постачальникам послуг друку. Воно забезпечує перегляд у повноцінному режимі WYSIWYP («Що бачиш, те й друкуєш») для перевірки попередньо надрукованих документів. Цей засіб також включає вбудовану функцію обліку завдань друку для простого відстеження та розподілу обсягів роздруківок і витрат.

Océ Account Center

Océ Account Center

Максимізуйте рентабельність друку на великоформатних носіях за допомогою Océ Account Center. Це унікальне програмне забезпечення для розподілу коштів відстежує всі операції вашого великоформатного принтера. Контролюйте друк, копіювання та сканування й виділяйте кошти на певні проекти або відділи. Перетворіть центр витрат великоформатного друку на центр прибутків за допомогою Océ Account Center.

Océ View Station

Océ View Station

Станція перегляду Océ — це зручне програмне забезпечення для перегляду зображень і обробки файлів. Вона пропонує користувачам продуктивний засіб перегляду зображень для перегляду, видалення, редагування цифрових документів і керування ними без необхідності використання оригінальних прикладних програм.

Océ Wide Format Printer Drivers

Océ Wide Format Printer Drivers

Драйвер Océ WPD найкраще підходить для друку на великоформатних принтерах Océ із прикладних програм Windows.

Пов’язані продукти й послуги

Подібні продукти й вироби

Пов’язані послуги

  • Послуги для бізнесу

    Бажаєте розширити свій бізнес, підвищити продуктивність, скоротити витрати на друк або доручити свої завдання друку й документообігу сторонньому постачальнику? Яке завдання не постало би перед вами, індивідуалізовані послуги Canon допоможуть вам досягти вашої мети.