Компактні камери стандарту Full HD

Попри невеликі розміри, ці компактні камери стандарту Full HD завдяки високотехнологічним об’єктивам Canon відрізняються відмінними технічними характеристиками. Ці камери, створені спеціально для систем охорони й відеоспостереження у приміщеннях, легко встановлюються і забезпечують чітке й високоякісне зображення із широким кутом огляду, навіть в умовах слабкого освітлення.

VB-S31D.jpg

VB-S31D

Моделі мережевих камер відеонагляду PT Minidome (VB-S31D) або Fixed Minidome (VB-S800D) стандарту Full HD з новим ультракомпактним об’єктивом. Ідеальне рішення для захисту магазинів, освітніх установ і офісів.

VB-S30D.jpg

VB-S30D

Проста у встановленні мережева камера відеонагляду PTZ Minidome стандарту Full HD з ультракомпактним об’єктивом зі змінною фокусною відстанню. Ідеально підходить для охорони приміщень і спостереження на підприємствах і майданчиках.

VB-S800D.jpg

VB-S800D

Моделі мережевих камер відеонагляду PT Minidome (VB-S31D) або Fixed Minidome (VB-S800D) стандарту Full HD з новим ультракомпактним об’єктивом. Ідеальне рішення для захисту магазинів, освітніх установ і офісів.

VB-S900F.jpg

VB-S900F

Мережева камера відеонагляду Mini Fixed Box стандарту Full HD з ультракомпактним об’єктивом. Завдяки своєму компактному дизайну вона є ідеальним рішенням для дискретного спостереження в різноманітних комерційних приміщеннях.

Надзвичайна компактність

Завдяки інноваційним технологіям, які використовуються під час виробництва об’єктивів, ці камери легко вміщуються на долоні. Ці мініатюрні куполоподібні камери стандарту Full HD мають розміри лише 120 x 54 мм (Ш x В), тому вони ідеально підходять для умов, коли необхідне дискретне спостереження. Крім стаціонарних куполоподібних, PTZ- та PT-камер, доступні також ультракомпактні скринькоподібні камери, які мають розміри лише 32 x 54 x 114 мм (Ш x В x Г).

Ultra-compact size
Full HD 30fps

Роздільна здатність Full HD зі швидкістю 30 кадр./сек.

Процесори DIGIC DVIII та DIGIC NET II, розроблені компанією Canon, забезпечують відмінну якість зображення стандарту Full HD на швидкості до 30 кадрів на секунду. Вбудована функція багатопотокового передавання (2 x H.264) дає змогу одночасно транслювати сигнал із різною роздільною здатністю. Це уможливлює спостереження у високій роздільній здатності з паралельним записом зображення з меншою роздільною здатністю.

Інтелектуальні функції

Intelligent Function_ICON.jpgІнтелектуальні функції аналізу дають змогу виявляти потенційні слабкі місця в системі захисту в режимі реального часу. За допомогою 6 різноманітних алгоритмів можна призначати до 15 зон контролю для зображення. Це доповнює традиційні методи виявлення, допомагаючи зменшити кількість хибних попереджень, покращити ефективність, зменшити потребу в ресурсах запам’ятовувальних пристроїв, оскільки записування розпочинається, лише коли виявлено справжню загрозу.

Intelligent Function_DIAGRAM

Автоматична інтелектуальна обробка затінення

На відміну від камер-конкурентів, які виконують серію знімків із різною витримкою затвора і далі поєднують їх в одне зображення, щоб виділити сюжет із яскраво підсвіченим фоном, система автоматичної інтелектуальної обробки затінення Canon (SSC) миттєво коригує параметри зйомки в режимі реального часу, покращуючи чіткість зображення на передньому плані. У результаті яскраві ділянки залишаються такими, а світлішають тільки темніші ділянки, отже ледь помітні силуети перетворюються на чітко окреслені об’єкти.

Auto SSC