Камери стандарту Full HD

Захищайте свій бізнес і стежте за ним із роздільною здатністю Full HD, неперевершеною якістю зображення та продуктивності в умовах недостатнього освітлення. Інтелектуальні функції дають змогу активно аналізувати потенційні загрози безпеки в режимі реального часу, а інтелектуальна обробка затінення забезпечує зображення навіть у разі розташування на фоні світла.

VB-H41 175 x132.gif

VB-H43

В IP-камері відеоспостереження VB-H43 Full HD PTZ IP поєднано надзвичайний 240-кратний зум, надзвичайні можливості роботи за умов слабкого освітлення та швидку функцію автофокусування. Може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці.

VB-H630VE.jpg

VB-H630VE

Куполоподібна IP-камера відеоспостереження VB-H630VE формату Full HD із захищеним від пошкоджень корпусом стандарту IP66 ідеально підходить для використання на вулицях. Надзвичайно великий кут огляду камери — 111° — дає змогу здійснювати спостереження та запис як удень, так і вночі.

VB-H630D.jpg

VB-H630D

Куполоподібна IP-камера відеоспостереження VB-H630D Full HD ідеально підходить для використання в приміщеннях. Надзвичайно великий кут огляду камери — 111° — дає змогу здійснювати спостереження та запис як удень, так і вночі.

VB-H730F.jpg

VB-H730F

Скринькоподібна IP-камера відеоспостереження VB-H730F формату Full HD з полем огляду 112° і вдосконаленою функціональністю в умовах слабкого освітлення. Може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці.

Якість зображення Full HD

Насолоджуйтеся високоякісними надзвичайно чіткими зображеннями з роздільною здатністю Full HD завдяки відомому процесору обробки зображень DIGIC DV III компанії Canon, уперше створеному для наших професійних відеокамер. Цей процесор забезпечує роздільну здатність до 1080p при швидкості 30 кадр./сек. і знамените кольоровідтворення Canon — навіть в умовах недостатнього освітлення.

Full HD quality

Інтелектуальні функції

Intelligent Function_ICON.jpgІнтелектуальні функції аналізу дають змогу виявляти потенційні слабкі місця в системі захисту в режимі реального часу. За допомогою 6 різноманітних алгоритмів можна призначати до 15 зон контролю для зображення. Це доповнює традиційні методи виявлення, допомагаючи зменшити кількість хибних попереджень, покращити ефективність, зменшити потребу в ресурсах запам’ятовувальних пристроїв, оскільки записування розпочинається, лише коли виявлено справжню загрозу.

Intelligent Function_DIAGRAM
Smart Shade Control

Інтелектуальна обробка затінення

На відміну від камер-конкурентів, які виконують серію знімків із різною витримкою затвора і далі поєднують їх в одне зображення, щоб виділити сюжет із яскраво підсвіченим фоном, система інтелектуальної обробки затінення Canon (SSC) миттєво коригує параметри зйомки в режимі реального часу, покращуючи чіткість зображення на передньому плані. У результаті яскраві ділянки залишаються такими, а світлішають тільки темніші ділянки, отже ледь помітні силуети перетворюються на чітко окреслені об’єкти.