Компактні камери 1,3 MP (НОВИНКА)

Забезпечуючи високоякісне спостереження з роздільною здатністю 1,3 Мп та шістьма методами інтелектуальної аналітики, ці камери мають хороше співвідношення ціна/якість. Ці камери, створені спеціально для систем охорони й відеоспостереження у приміщеннях, легко встановлюються і забезпечують чітке й високоякісне зображення із широким кутом огляду, навіть в умовах слабкого освітлення.

VB-805D.jpg

VB-805D

Мережева камера спостереження Fixed Minidome стандарту HD з ультракомпактним об’єктивом. Ідеальне рішення для захисту магазинів, освітніх установ і офісів.

VB-S905F.jpg

VB-S905F

Мережева стаціонарна скринькоподібна камера спостереження з ультракомпактним об’єктивом. Завдяки своєму компактному дизайну вона є ідеальним рішенням для дискретного спостереження в різноманітних комерційних приміщеннях.

Надзвичайна компактність

Завдяки інноваційним технологіям, які використовуються під час виробництва об’єктивів, ці камери легко вміщуються на долоні. Наша камера Minidome із роздільною здатністю 1,3 мегапікселі має розміри лише 120 x 54 мм (Ш x В) — ідеально для спостереження. Крім стаціонарних куполоподібних, існує також надкомпактна куполоподібна камера, яка має розміри лише 32 x 54 x 114 мм (Ш x В x Г).

Ultra-compact size
Full HD 30fps

1,3 Мп до 30 кадр./сек.

Процесори Canon DIGIC DVIII та DIGIC NET II застосовуються для забезпечення найкращої якості зображення з роздільною здатністю 1,3 Мп на швидкості до 30 кадр./сек.. Вбудована функція багатопотокового передавання (2 x H.264) дає змогу одночасно транслювати сигнал із різною роздільною здатністю. Це уможливлює спостереження у високій роздільній здатності з паралельним записом зображення з меншою роздільною здатністю.

Інтелектуальні функції

Intelligent Function_ICON.jpgІнтелектуальні функції аналізу дають змогу виявляти потенційні слабкі місця в системі захисту в режимі реального часу. За допомогою 6 різноманітних алгоритмів можна призначати до 15 зон контролю для зображення. Це доповнює традиційні методи виявлення, допомагаючи зменшити кількість хибних попереджень, покращити ефективність, зменшити потребу в ресурсах запам’ятовувальних пристроїв, оскільки записування розпочинається, лише коли виявлено справжню загрозу.

Intelligent Function_DIAGRAM

Автоматична інтелектуальна обробка затінення

На відміну від камер-конкурентів, які виконують серію знімків із різною витримкою затвора і далі поєднують їх в одне зображення, щоб виділити сюжет із яскраво підсвіченим фоном, система автоматичної інтелектуальної обробки затінення Canon (SSC) миттєво коригує параметри зйомки в режимі реального часу, покращуючи чіткість зображення на передньому плані. У результаті яскраві ділянки залишаються такими, а світлішають тільки темніші ділянки, отже ледь помітні силуети перетворюються на чітко окреслені об’єкти.

Auto SSC