Canon i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx

Лазерний принтер нового покоління Canon i-SENSYS LBP7680Cx із вбудованою платформою MEAP встановлює нові стандарти продуктивності, безпеки, екологічності та універсальності інтеграції.

Переваги

  • Друк зі швидкістю 20 стор./хв. у кольоровому та чорно-білому режимах
  • Роздільна здатність друку 9600 х 600 точок на дюйм
  • Стандартний об'єм пам'яті – 768 МБ
  • Панель керування з інтуїтивними меню
  • Підтримка PCL5c/6 та Adobe® PostScript
  • Підтримка Gigabit Ethernet
  • Вбудована платформа MEAP
  • Підтримка стандартів IPSec та LAN IEEE 802.1x
  • Безпосередній друк із USB-накопичувача

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP7680Cx

Технології нового покоління


Це перший лазерний принтер Canon із вбудованою платформою MEAP на основі Java. Вона дає змогу розробляти програмні рішення та зберігати їх безпосередньо в пам'яті принтера. Ця платформа забезпечує можливість повної інтеграції моделі i-SENSYS LBP7680Cx в рішення uniFLOW, спрощуючи таким чином керування друком та зменшуючи експлуатаційні витрати.

Високоефективний кольоровий лазерний принтер


Цей стильний кольоровий лазерний принтер із функцією дуплексного друку забезпечує максимальну продуктивність вашої роботи. Його компактність дає змогу розмістити його на робочому столі, завдяки чому ви завжди матимете під руками принтер, що забезпечує швидкісний та безшумний друк професійної якості – 20 сторінок за хвилину в чорно-білому та кольоровому режимах. Крім того, розроблена компанією Canon технологія швидкого друку першої сторінки значно скорочує час очікування друку документів.

Професійна якість друку


Для забезпечення максимальної якості друку принтер i-SENSYS LBP7680Cx підтримує роздільну здатність 9600 x 600 точок на дюйм та функцію автоматичного покращення зображення, що гарантує досконалість кожної копії. Принтер оснащено пам'яттю у 768 Мб, яка дає змогу здійснювати обробку громіздких документів та складної графіки, а також підтримує можливості мережевого друку.

Простий у користуванні


Цей пристрій простий у користуванні навіть для початківців. 5-рядковий РК-дисплей з інтуїтивним інтерфейсом забезпечує зручність налаштування та використання параметрів пристрою.

Універсальність під'єднання


Завдяки підтримці стандартних мов PCL5c/6 та Adobe PostScript принтер i-SENSYS LBP7680Cx легко інтегрується в технічне середовище будь-якого офісу. Завдяки вбудованій технології Gigabit Ethernet принтер ефективно справляється з великими робочими навантаженнями в мережі.

Підсилена безпека


Наявність тих самих розширених функцій захисту, що й на багатофункціональних пристроях imageRUNNER ADVANCE, – зокрема підтримка стандартів IPSec та IEEE 802.1x, – дає змогу забезпечити конфіденційність вашої інформації. Додаткова функція безпечного друку документів з електронної скриньки гарантує захист конфіденційної інформації від стороннього доступу.

Безпосередній друк із USB-накопичувача


Модель i-SENSYS LBP7680Cx – це перший лазерний принтер Canon, який підтримує безпосередній друк із різноманітних USB-носіїв. Принтер підтримує друк файлів формату Tiff, JPEG, PDF та XPS, а простий у використанні дисплей дає змогу без зайвих зусиль вибрати та швидко видрукувати потрібний файл.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP7680Cx, функції та можливості цієї БФП.

PCL Printing

Друк PCL

USB connection

Підключення через USB

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

High colour print quality

Висока якість кольорового друку

Optional Secure print

Додатковий захищений друк

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Де придбати

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Докладніше

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan