Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

i-SENSYS LBP7210Cdn

Цей енергоефективний компактний кольоровий лазерний принтер із можливістю підключення до мережі ідеально пристосований до невеликих робочих груп, які потребують швидких професійних результатів і високопродуктивного автоматичного двостороннього друку.

Переваги

 • Кольоровий лазерний принтер у компактному пласкому корпусі.
 • 20 стор./хв. у кольоровому та монохромному режимах
 • Високоякісний професійний кольоровий друк
 • Роздільна здатність друку, еквівалентна 9600 x 600 точок/дюйм
 • Технологія Quick First-Print
 • Автоматичний двосторонній друк
 • Багатофункціональний картридж
 • Можливість підключення до мережі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

Високоефективні функції


Якщо вашій невеликій робочій групі потрібен швидкий і надійний принтер, спробуйте LBP7210Cdn — він перевершить усі ваші сподівання! Принтер LBP7210Cdn у пласкому корпусі з невеликою площею основи, швидкість друку якого складає 20 стор./хв. як у кольоровому, так і в монохромному режимі, — це вражаюче поєднання компактності та високої продуктивності.

Незмінно вражаючі результати


Завдяки стандартній роздільній здатності, до 9600 x 600 точок/дюйм, і функції автоматичного поліпшення зображення (AIR) принтер LBP7210Cdn постійно забезпечує найвищу якість кольорового друку. З ним ви можете виконувати друк різноманітних документів — презентацій, звітів, професійних листів — у яскравих і чітких кольорах.

Заощадження часу й підвищення продуктивності


Принтер LBP7210Cdn має безліч функцій для збільшення продуктивності. З технологією Quick First-Print принтера LBP7210Cdn час виведення першої роздруківки становить усього 16 секунд, що забезпечує майже миттєвий друк. До стандартної комплектації входить касета на 250 аркушів і лоток на 50 аркушів. Додаткова касета на 250 аркушів дає змогу подавати до 550 аркушів. Це гарантує тривалішу безперервну роботу без необхідності часто поповнювати запас паперу. Продуктивний автоматичний двосторонній друк допомагає виконувати завдання друку, водночас заощаджуючи кошти та забезпечуючи друк більшої кількості професійних документів.

Можливість підключення до мережі


Цей апарат із можливістю підключення до мережі задовольняє потреби у продуктивному кольоровому друці невеликих робочих груп. Вбудований мережевий інтерфейс максимізує гнучкість і можливості підключення, а інтерфейс віддаленого користувача (RUI), який належно оцінять ІТ-адміністратори, полегшує керування принтером LBP7210Cdn і контроль за ним у мережі за допомогою стандартних веб-браузерів.

Простота й зручність обслуговування


Система багатофункціональних картриджів скорочує витрати на обслуговування та забезпечує незмінно високоякісний друк. Просто замініть картридж — з тонером, барабаном і вузлом очищення — і принтер знову як новий. Зручне завантаження спереду дає змогу легко, швидко й без забруднень замінювати картриджі.

Енергоефективна робота


Низький рівень енергоспоживання (усього 3 Вт у режимі сну) і показник середнього споживання енергії (2,2 кВт·год/тижд.) роблять LBP7210Cdn одним із найекономічніших принтерів у своєму класі. Функція автоматичного вимкнення ще більше підвищує рівень енергоефективності.

 • * TEC відображає середнє споживання електроенергії пристроєм протягом одного тижня. Методологію тестування визначено стандартом Energy Star®:
 • http://www.eu-energystar.org
 • .

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP7210Cdn, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

Canon Advanced Printing Technology

Технологія вдосконаленого друку Canon (CAPT)

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

High colour print quality

Висока якість кольорового друку

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

Подальші кроки

Де придбати

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan