Canon i-SENSYS LBP712Cx

i-SENSYS LBP712Cx

Завдяки швидкому високоякісному кольоровому лазерному друку та гнучким налаштуванням для збільшення кількості завантаженого паперу цей компактний принтер зробить продуктивнішим будь-яке робоче місце.

Переваги

  • Швидкий кольоровий друк: 38 стор/хв (A4) і 59 стор/хв (A5, альбомна)*
  • Підвищена продуктивність завдяки кільком варіантам конфігурації та можливість збільшити кількість завантаженого паперу до 2300 аркушів за рахунок додаткових касет
  • Компактні розміри для будь-яких середовищ
  • Друк зі смартфонів і планшетів завдяки підтримці служб мобільного друку
  • Ефективна робота завдяки місткішим оригінальним картриджам із тонером Canon
  • Новий високопродуктивний S-тонер для швидшого друку з низьким енергоспоживанням
  • Спрощене встановлення картриджа завдяки автоматичному видаленню заглушки тонера
  • Просте керування в мережевому розташуванні
  • Додаткові можливості безпечного друку та зберігання
  • Зменшення витрат і скорочення відходів завдяки простому двосторонньому друку

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP712Cx

Швидкий і гнучкий друк


Цей кольоровий принтер LBP712Cx, що друкує зі швидкістю 38 стор/хв, ідеально підходить для середовищ із високим навантаженням, де найбільше цінують надійність і універсальність. Додавши 4 місткі касети для подавання паперу, ви отримаєте ідеальне рішення для сучасного робочого місця з численними підключеннями.

Велика місткість і компактні розміри


Для ефективної роботи потрібен високопродуктивний принтер, саме тому LBP712Cx має стандартний лоток на 650 аркушів, який за потреби здатен умістити 2300 аркушів. Цей компактний, проте дуже продуктивний офісний помічник не займає багато місця. Універсальний принтер LBP712Cx виконає будь-яке завдання друку. Надрукувати двосторонній документ формату від A5 до A4 ви зможете за лічені секунди.

Робота в дорозі


Завдяки підтримці принтером LBP712Cx служб Apple AirPrint (iOS) і Mopria (Android) друкувати можна з будь-якого сумісного пристрою. Крім того, можна скористатися розширеними функціями друку, доступними в програмі Canon PRINT Business. Якщо ви використовуєте на роботі служби Google, то зможете підключити принтер LBP712Cx до Google Cloud, щоб забезпечити безперешкодну інтеграцію.

Місткі картриджі з тонером


Компанія Canon суттєво вдосконалила конструкцію картриджів із тонером. Тепер заглушка для тонера всередині картриджа автоматично видаляється після його встановлення, що суттєво скорочує кількість відходів і час встановлення. Хоча розміри нових оригінальних картриджів Canon залишилися такими ж компактними, тепер вони значно місткіші, що дає змогу працювати ще продуктивніше.

Надзвичайна якість зображення Canon


Якщо потрібно надрукувати презентації для важливої зустрічі або брошури для клієнтів, виберіть LBP712Cx, адже цей принтер гарантує неперевершену якість кольорового лазерного друку графіки, зображень і тексту та допоможе справити незабутнє враження на аудиторію. Компанія Canon має великий досвід розробки чудових рішень, за допомогою яких компанії будь-яких масштабів можуть створювати документи професійної якості. Завдяки тонким лініям, чіткому тексту та високій роздільній здатності такі документи сприяють добрій репутації сучасного підприємства.

Інтелектуальні мережеві функції


Принтер LBP712Cx стане чудовим доповненням вашого парку пристроїв. Підтримка мов принтерів PCL5e/6 і Adobe PostScript дає змогу без зайвих зусиль інтегрувати принтер у будь-які керовані мережеві середовища. Принтер LBP712Cx також чудово підходить для керованих середовищ друку та сумісний із системою віддаленого керування обслуговуванням Canon e-Maintenance. Крім того, його можна інтегрувати в платформу керування друком Canon uniFLOW, щоб забезпечити доступ до ефективної та безпечної служби My Print Anywhere, а також отримати додаткові переваги, як-от функції звітування та окупність витрат.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP712Cx, функції та можливості цієї БФП.

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+3 Optional Paper Cassette

Три додаткові касети для паперу

PCL Printing

Друк PCL

PostScript Printing

Друк PostScript

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

* Зі стандартної касети

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.