Canon i-SENSYS LBP7110Cw

i-SENSYS LBP7110Cw

Цей компактний лазерний принтер виконує друк у форматі A4 зі швидкістю 14 стор./хв. як у кольоровому, так і в чорно-білому режимі. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi він ідеально підходить для невеликих організацій, які потребують незмінно високої якості друку.

Переваги

  • Кольоровий друк професійної якості у форматі A4
  • Гладка поверхня та плаский корпус найкраще підходять для невеликих організацій
  • Ідеальне рішення для невеликих робочих груп
  • Друк зі швидкістю 14 стор./хв. у кольоровому та монохромному режимах
  • Роздільна здатність друку до 1200 х 1200 точок/дюйм
  • Підключення через Wi-Fi
  • Багатофункціональні кольорові картриджі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP7110Cw

Незмінно чудові результати друку


Невеликі офіси та робочі групи можуть отримувати кольорові лазерні роздруківки професійної якості формату A4. Роздільна здатність друку 1200 x 1200 точок/дюйм у принтері LBP7110Cw дає змогу створювати високоякісні кольорові комерційні й маркетингові матеріали із вмістом тексту й графіки. Із LBP7110Cw забезпечувати постійно вражаючі результати, не залучаючи сторонні компанії до виконання завдань друку, — так просто!

Компактний і зручний дизайн


Плаский корпус LBP7110Cw із гладкою поверхнею прикрасить будь-яке робоче середовище. Цей настільний принтер із невеликою площею основи можна зручно розташувати навіть в умовах недостатнього простору. А сучасний дизайн і безшумна робота дають змогу використовувати його у приміщеннях, де ведеться робота з клієнтами.

Можливість підключення до мережі та модуль Wi-Fi для зручнішого використання


LBP7110Cw із мережевим інтерфейсом спеціально розроблено для індивідуального або спільного використання його продуктивних можливостей у невеликих робочих групах. Інтерфейс віддаленого користувача (RUI) дає змогу користувачам і адміністраторам контролювати стан апарата й керувати ним через веб-браузери. LBP7110Cw має вбудований модуль Wi-Fi, за допомогою якого можна легко підключитися до безпроводової мережі.

Заощадження часу й підвищення продуктивності


Друк зі швидкістю 14 стор./хв. у кольоровому та монохромному режимах значно прискорює виконання важливих або термінових завдань. Технологія Canon Quick First-Print дає змогу швидко виходити з режиму сну, тож вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на прогрівання принтера. Завдяки касеті на 150 аркушів немає потреби часто поповнювати запас паперу, що забезпечує безперервний і ефективний робочий процес.

Простота керування й обслуговування


Система багатофункціональних картриджів скорочує витрати на обслуговування та забезпечує незмінно високу якість друку. Картридж зі збільшеним вмістом чорного тонера гарантує мінімальний час простою. Просто замініть картридж — з тонером, барабаном і вузлом очищення — і принтер знову як новий. Зручне завантаження спереду дає змогу легко, швидко й без забруднень замінювати картриджі.

Економічність і енергоефективність


LBP7110Cw споживає всього 0,9 Вт у режимі сну. Цей апарат, відзначений сертифікатом Energy Star®, має найнижчий серед аналогів показник TEC* (середнього споживання енергії) і допомагає захищати та підтримувати стан навколишнього середовища, а також скорочувати витрати.

  • * TEC відображає середнє споживання електроенергії пристроєм протягом одного тижня. Методологію тестування визначено стандартом Energy Star®:
  • http://www.eu-energystar.org.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP7110Cw, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Подальші кроки

Де придбати

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Докладніше

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan