Canon i-SENSYS LBP7100Cn

i-SENSYS LBP7100Cn

Цей компактний лазерний принтер виконує друк у форматі A4 зі швидкістю 14 стор./хв. як у кольоровому, так і в чорно-білому режимі. Це ідеальне рішення для невеликих організацій, які потребують незмінно високої якості друку.

Переваги

  • Кольоровий друк професійної якості у форматі A4
  • Гладка поверхня та плаский корпус найкраще підходять для невеликих організацій
  • Ідеальне рішення для невеликих робочих груп
  • Друк зі швидкістю 14 стор./хв. у кольоровому та монохромному режимах
  • Роздільна здатність друку до 1200 х 1200 точок/дюйм
  • Багатофункціональні кольорові картриджі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP7100Cn

Незмінно чудові результати друку


Невеликі офіси та робочі групи можуть отримувати кольорові лазерні роздруківки професійної якості формату A4. Роздільна здатність друку 1200 x 1200 точок/дюйм у принтері LBP7100Cn дає змогу створювати високоякісні кольорові комерційні й маркетингові матеріали із вмістом тексту й графіки. Із LBP7100Cn забезпечувати постійно вражаючі результати, не залучаючи сторонні компанії до виконання завдань друку, — так просто!

Компактний і зручний дизайн


Плаский корпус LBP7100Cn із гладкою поверхнею прикрасить будь-яке робоче середовище. Цей настільний принтер із невеликою площею основи можна зручно розташувати навіть в умовах недостатнього простору. А сучасний дизайн і безшумна робота дають змогу використовувати його у приміщеннях, де ведеться робота з клієнтами.

Можливість підключення до мережі для зручнішого використання


LBP7100Cn із мережевим інтерфейсом спеціально розроблено для індивідуального чи спільного використання його продуктивних можливостей у невеликих робочих групах. Інтерфейс віддаленого користувача дає змогу користувачам і адміністраторам контролювати стан апарата й керувати ним через веб-браузери.

Заощадження часу й підвищення продуктивності


Друк зі швидкістю 14 стор./хв. у кольоровому та монохромному режимах значно прискорює виконання важливих або термінових завдань. Технологія Canon Quick First-Print дає змогу швидко виходити з режиму сну, тож вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на прогрівання принтера. Завдяки касеті на 150 аркушів немає потреби часто поповнювати запас паперу, що забезпечує безперервний і ефективний робочий процес.

Простота керування й обслуговування


Система багатофункціональних картриджів скорочує витрати на обслуговування та забезпечує незмінно високу якість друку. Картридж зі збільшеним вмістом чорного тонера гарантує мінімальний час простою. Просто замініть картридж — з тонером, барабаном і вузлом очищення — і принтер знову як новий. Зручне завантаження спереду дає змогу легко, швидко й без забруднень замінювати картриджі.

Економічність і енергоефективність


LBP7100Cn споживає всього 0,9 Вт у режимі сну. Цей апарат, відзначений сертифікатом Energy Star®, має найнижчий серед аналогів показник TEC* (середнього споживання енергії) і допомагає захищати та підтримувати стан навколишнього середовища, а також скорочувати витрати.

  • * TEC відображає середнє споживання електроенергії пристроєм протягом одного тижня. Методологію тестування визначено стандартом Energy Star®:
  • http://www.eu-energystar.org.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP7100Cn, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Подальші кроки

Де придбати

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Докладніше

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan