Canon i-SENSYS LBP7010C

i-SENSYS LBP7010C

Найменший і найдешевший кольоровий лазерний принтер Canon. Цей простий у використанні кольоровий лазерний принтер забезпечує безумовну якість та незрівнянну енергоефективність.

Переваги

  • Компактний дизайн
  • Друк 4 стор./хв. в кольорі та 16 стор./хв. в монохромному режимі
  • Технологія швидкого друку першої сторінки
  • Енергоощадність
  • Роздільна здатність друку 2400 х 600 точок на дюйм
  • Проста заміна картриджа з тонером

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP7010C

Стильний компактний дизайн


Завдяки своїй компактності та безшумній роботі i-SENSYS LBP7010C – це ідеальний настільний принтер для невеликого чи домашнього офісу. Цей недорогий, швидкий та компактний лазерний принтер забезпечує винятково якісний кольоровий друк.

Швидкість друку


Завдяки новій технології Canon для швидкого друку першої сторінки більше не потрібно чекати, коли необхідно щось надрукувати. Пристрій друкує до 16 стор./хв. в монохромному режимі та 4 стор./хв. в кольорі, тож вихід першої сторінки в чорно-білому режимі відбувається з мінімальною затримкою – всього за 13,6 секунди.

Блискучі результати як у кольорі, так і в чорно-білому


Приверніть увагу відбитками високої якості. Завдяки роздільній здатності друку до 2400 х 600 точок на дюйм ви обов’язково помітите, як зросла чіткість деталей та тексту і стали плавнішими переходи відтінків сірого. Вражаючі технології Canon для обробки зображень та інноваційний S-тонер забезпечують найвищу якість кольорового друку.

Зменшуйте витрати завдяки зниженню споживання електроенергії


Виняткова енергоефективність i-SENSYS LBP7010C допоможе заощадити кошти і зменшити експлуатаційні витрати, а також скоротити рівень викидів вуглекислого газу. Оскільки компанія Canon прагне створювати найбільш екологічні товари, цей кольоровий лазерний принтер отримав сертифікат Energy Star. Типове споживання електроенергії (TEC) становить усього 0,5 кВт, а у сплячому режимі пристрій споживає лише 1,1 Вт, що є одним із найкращих показників енергоефективності в цьому класі.

Простота використання і обслуговування


Цей принтер надзвичайно легко налаштовувати та використовувати. Картриджі з тонером замінюються дуже просто, а спеціальні функції зменшення рівня шуму сприяють тихій та приємній роботі, тож ви можете спокійно зосередитися на своїх справах. Ви можете бути спокійні, адже простий у користуванні драйвер для принтера Canon CAPT зекономить ваш час і забезпечить вражаючі результати кольорового друку.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP7010C, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

High print quality

Висока якість друку

Canon Advanced Printing Technology

Технологія вдосконаленого друку Canon (CAPT)

Подальші кроки

Де придбати

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan