Canon i-SENSYS LBP6680x

i-SENSYS LBP6680x

Лазерні принтери нового покоління i-SENSYS LBP6680x із вбудованою платформою MEAP установлюють нові стандарти продуктивності, безпеки, екологічності й універсальності.

Переваги

  • 33 стор./хв., час виведення першої роздруківки — 6 секунд
  • Роздільна здатність друку 1200 x 1200 точок/дюйм
  • Вбудована пам’ять місткістю 768 МБ
  • Панель керування з інтуїтивно зрозумілим меню
  • Підтримка мов PCL5e/6 та Adobe® PostScript
  • Підтримка Gigabit Ethernet
  • Вбудована платформа MEAP
  • Підтримка стандартів IPSec і LAN IEEE 802.1x
  • Прямий друк із USB-накопичувача

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP6680x

Технології нового покоління


Наша платформа MEAP на основі Java, створена для розробки прикладних програм, є вбудованою, завдяки чому для рішень i-SENSYS LBP6680x можна розробляти індивідуальні прикладні програми. Ця платформа також забезпечує можливість повної інтеграції принтера в рішення uniFLOW, тим самим спрощуючи керування друком і зменшуючи експлуатаційні витрати.

Високоефективний чорно-білий лазерний принтер


Принтер i-SENSYS LBP6680x здатен працювати в мережі, що максимізує продуктивність активних робочих груп. Його компактність дає змогу розмістити його на робочому столі, завдяки чому користувачі завжди матимуть принтер під руками. Він забезпечує швидкий і безшумний професійний друк документів зі швидкістю 33 сторінки на хвилину. Тепер не потрібно очікувати на документи, оскільки час виходу першого відбитку скорочено лише до 6 секунд або навіть менше.

Друк високої якості


Професійна якість друку забезпечується в будь-яких умовах. Принтер i-SENSYS LBP6680x забезпечує роздільну здатність друку до 1200 x 1200 точок/дюйм, що гарантує досконалість кожної копії. Принтер постачається у стандартній комплектації з пам’яттю місткістю 768 МБ для підтримки друку великих складних документів і графіки, а також відповідності вимогам до друку через мережу.

Простота використання


Навіть користувачі з дуже маленьким досвідом переконаються у простоті використання принтера i-SENSYS LBP6680x. Інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей на 5 рядків полегшує настроювання й навігацію між різними параметрами.

Повна мережева інтеграція


Принтер i-SENSYS LBP6680x легко інтегрується в мережу, уможливлюючи просте спільне використання ресурсів для друку. Завдяки вбудованій технології підключення Gigabit Ethernet принтер легко витримає велике робоче навантаження, не знижуючи швидкодію мережі. Підтримка мов PCL5e/6 та Adobe® PostScript, які є галузевим стандартом, також уможливлює тісну інтеграцію в технічне середовище компанії.

Безпека інформації


Захистіть свою інформацію та підтримуйте її безпеку за допомогою аналогічних удосконалених функцій, доступних у наших багатофункціональних принтерах imageRUNNER ADVANCE. До таких функцій належить підтримка стандартів IPSec і LAN IEEE 802.1x. Додаткова функція безпечного друку документів з електронної скриньки гарантує захист конфіденційної інформації від сторонніх осіб.

Прямий друк із USB-накопичувача


За допомогою принтера i-SENSYS LBP6680x можна друкувати безпосередньо з USB-накопичувача. На чистому екрані дисплея виберіть будь-які підтримувані типи файлів — TIFF, JPEG, PDF та XPS — і виконуйте швидкісний друк.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6680x, функції та можливості цієї БФП.

PCL Printing

Друк PCL

USB connection

Підключення через USB

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

High print quality

Висока якість друку

Optional Secure print

Додатковий захищений друк

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Де придбати

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Докладніше

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan