Canon i-SENSYS LBP6230dw

i-SENSYS LBP6230dw

Цей компактний лазерний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому чи невеликого офісу та передбачає можливість мережевого доступу через Wi-Fi та друк зі смартфонів або планшетів, а також можливість автоматичного двостороннього друку.

Переваги

  • Монохромний лазерний принтер із можливістю друку через Wi-Fi, локальну мережу та з мобільних пристроїв
  • Простий друк зі смартфонів і планшетів за допомогою програми для мобільного друку Canon Mobile Printing
  • Економте час і гроші завдяки автоматичному двосторонньому друку
  • Лідер енергоефективності у своєму класі
  • Покращена якість монохромному друку зі швидкістю 25 стор./хв.

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP6230dw

Монохромний лазерний принтер, який не займає багато місця та підтримує друк через Wi-Fi


Цей швидкий, компактний і енергоефективний лазерний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому та невеликих офісів, адже він чудово розташовується на робочому столі будь-якого розміру, підтримує друк у локальній мережі, бездротовий друк через Wi-Fi та друк із мобільних пристроїв, а також функцію автоматичного двостороннього друку.

Функції зв’язку через Wi-Fi та підключення до мережі й мобільних пристроїв


Виберіть найзручніший спосіб друку через Wi-Fi, локальну мережу або з мобільного пристрою. Підключіть його до своєї бездротової мережі без зайвих зусиль — для цього достатньо лише натиснути на принтері клавішу Wi-Fi! Друкувати з мобільних пристроїв теж дуже просто. Для друку з пристроїв на платформі Apple iOS або Android просто завантажте безкоштовну програму Canon Mobile Printing і насолоджуйтеся швидким і простим друком із них безпосередньо на принтері.

Швидка та продуктивна робота


Вражаюча швидкість лазерного друку — 25 стор./хв. — і технології Canon для швидкого друку першої роздруківки, коли пристрій миттєво виходить із режиму сну, дають змогу не запізнюватися. Цей пристрій починає працювати одразу, коли він вам потрібний, і витрачає на прогрів усього 10 секунд з моменту ввімкнення; час друку першої сторінки становить не більше 6 секунд.

Автоматичний 2-сторонній друк


Заощаджуйте гроші на папері та надайте професійний вигляд своїм документам завдяки функції автоматичного двостороннього друку.

Винятково точний лазерний друк


Технологія автоматичного покращення зображення Automatic Image Refinement забезпечує високоякісний та чіткий друк тексту та детальну графіку з роздільною здатністю друку до 1200 х 1200 точок/дюйм. Розроблений нами тонер MS (Magnetic Spherical) забезпечує найкращі результати на кожній сторінці друку.

Ефективне використання енергії


Завдяки технології термозакріплення за запитом, розробленій компанією Canon, цей енергоефективний принтер використовує лише 0,9 Вт у режимі сну та практично не потребує часу на прогрів. Зручний вимикач на передній панелі дає змогу легко вимкнути принтер, заощадити електроенергію та зменшити вплив на довкілля. Крім того, у цій моделі передбачено режим автоматичного вимкнення з можливістю налаштування, який вимикає принтер у вказаний вами час.

Безшумна робота


У компанії Canon розроблено унікальний механізм, завдяки якому принтер працює безшумно в режимі очікування та винятково тихо під час роботи. Завдяки цьому ви можете зосередитися на своїй роботі й не відволікатися.

Багатофункціональний картридж


Універсальний картридж, який допускає переробку, забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість друку. Оригінальний лазерний картридж Canon, який містить тонер, барабан і елементи чищення, можна легко замінити за кілька секунд.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6230dw, функції та можливості цієї БФП.

High print quality

Висока якість друку

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

USB connection

Підключення через USB

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Подальші кроки

Де придбати

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Докладніше

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.