Canon i-SENSYS LBP6200d

i-SENSYS LBP6200d

Цей компактний лазерний принтер має функцію автоматичного двостороннього друку та чудово впорається із своїм завданням вдома або в невеликому офісі. Вам буде забезпечено можливість друку без потреби обслуговування техніки та низку властивостей, які допомагають зекономити час та енергію.

Переваги

  • Компактний дизайн
  • 25 стор./хв., друк першої сторінки за 6 секунд
  • Автоматичний двосторонній друк
  • Енергоощадність
  • Безшумна робота
  • Картридж "Усе в одному" забезпечує роботу без потреби обслуговування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP6200d

Компактність та економія місця


Невеликий за розмірами та доступний за ціною, цей монохромний лазерний принтер найкраще підходить для індивідуального використання вдома або в невеликому офісі. Попри наявність функції автоматичного двостороннього друку він залишається неймовірно малих розмірів, тому поміщається навіть на невеликому столі.

Продуктивність у роботі


Відчуйте перевагу швидкого лазерного друку – 25 стор./хв. Технологія швидкого друку першої сторінки Canon гарантує мінімальний час відновлення з режиму очікування, а розігрівання пристрою після ввімкнення триває лише 10 секунд. Тепер друк буде завжди виконуватись вчасно, адже час друку першої сторінки – лише 6 секунд.

Автоматичний двосторонній друк


Застосуйте професійний підхід – друкуйте автоматично на двох сторонах аркуша, що також дозволить економити папір.

Винятково точний лазерний друк


Технологія автоматичного покращення зображення Automatic Image Refinement дозволяє виконати високоякісний та чіткий друк тексту та детальну графіку з роздільною здатністю друку до 2400 х 600 точок на дюйм. Ми спеціально розробили тонер MS (Magnetic Spherical) для забезпечення найкращих результатів на кожній сторінці друку.

Продуктивність і безшумність


У режимі очікування цей енергоощадний принтер споживає лише 1,4 Вт. Зручний вимикач на передній панелі дозволяє легко вимкнути принтер і заощадити ще більше на споживанні енергії. Завдяки механізму, який не потребує вентилятора, принтер i-SENSYS LBP6200d є безшумним у режимі очікування та працює напрочуд тихо під час друку – отже, він не відволікатиме вас від важливої роботи.

Картридж "Усе в одному"


Картридж "Усе в одному", який підлягає переробці, забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість відбитків. Заміна картриджа, який містить тонер, барабан та елементи чищення, на новий оригінальний картридж для лазерних принтерів Canon займе лише декілька секунд – і ваш принтер знову буде як новий.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6200d, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

High print quality

Висока якість друку

Canon Advanced Printing Technology

Технологія вдосконаленого друку Canon (CAPT)