Canon i-SENSYS LBP6030w

i-SENSYS LBP6030w

Компактний і доступний лазерний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому або невеликого офісу та передбачає можливість мережевого доступу через Wi-Fi та друк зі смартфонів або планшетів. Безшумність у поєднанні з високою надійністю й енергоефективністю доповнює швидкість і високу якість друку.

Переваги

  • Доступний монохромний лазерний принтер із можливістю друку через Wi-Fi та з мобільних пристроїв
  • Простий друк зі смартфонів і планшетів за допомогою програми для мобільного друку Canon Mobile Printing
  • Швидкий високоякісний монохромний друк зі швидкістю 18 сторінок за хвилину
  • Завдяки технології швидкого друку першої роздруківки більше не потрібно чекати, доки роздрукуються важливі документи
  • Стильний дизайн і компактність стануть прикрасою будь-якого робочого місця

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP6030w

Монохромний лазерний принтер, який не займає багато місця та підтримує друк через Wi-Fi


Розроблений для зручного розміщення на столі з можливістю простого мережевого друку через Wi-Fi або з мобільних пристроїв, цей швидкий, компактний і доступний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому та невеликого офісу. До гладкої поверхні та компактного дизайну додано знімну кришку для лотка для паперу, а габарити не перевищують 364 x 249 x 199 мм (Ш x Г x В).

Функції мережевого друку через Wi-Fi та друк із мобільних пристроїв


Цей принтер має можливість бездротового друку з комп’ютерів, смартфонів і планшетів за допомогою Wi-Fi. Підключіть його до своєї бездротоової мережі без зайвих зусиль — для цього достатньо лише натиснути на принтері клавішу Wi-Fi! Для друку з пристроїв Apple iOS або Android просто завантажте безкоштовну програму Canon Mobile Printing і насолоджуйтеся швидким і простим друком із них безпосередньо на принтері.

Швидка та продуктивна робота


Технологія швидкого друку першої роздруківки Canon дає змогу моделі i-SENSYS LBP 6030w негайно почати роботу після виходу з режиму сну. Час виведення першої роздруківки становить усього 7,8 секунд, а швидкість професійного лазерного друку — 18 стор./хв. Отже, немає потреби чекати, доки надрукуються важливі документи.

Винятково точний лазерний друк


Технологія автоматичного покращення зображення Automatic Image Refinement забезпечує високоякісний та чіткий друк тексту та детальну графіку з роздільною здатністю друку до 2400 х 600 точок/дюйм. Ми спеціально розробили тонер MS (Magnetic Spherical) для забезпечення найкращих результатів на кожній сторінці друку.

Ефективне використання енергії


Завдяки технології термозакріплення за запитом, розробленій компанією Canon, цей енергоефективний принтер використовує лише 1,6 Вт у режимі сну та практично не потребує часу на прогрів. Зручний вимикач на передній панелі дає змогу легко вимкнути принтер, заощадити електроенергію та зменшити вплив на довкілля. Крім того, у цій моделі передбачено режим автоматичного вимкнення з можливістю налаштування, який автоматично вимикає принтер у вказаний вами час.

Безшумна робота


У компанії Canon розроблено унікальний механізм, завдяки якому модель i-SENSYS LBP6030w працює безшумно в режимі очікування та винятково тихо під час роботи. Отже, ви можете зосередитися на своїй роботі й не відволікатися.

Багатофункціональний картридж


Універсальний картридж, який допускає переробку, забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість друку. Оригінальний лазерний картридж Canon, який містить тонер, барабан і елементи чищення, можна легко замінити за кілька секунд.

Нагороди

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6030w, функції та можливості цієї БФП.

High print quality

Висока якість друку

USB connection

Підключення через USB

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Подальші кроки

Де придбати

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Докладніше

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Дізнайтеся більше

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.