Canon i-SENSYS LBP6020

i-SENSYS LBP6020

Компактний і недорогий лазерний принтер для монохромного друку чудово підходить для особистого використання. Відчуйте переваги від економії часу та ефективного використання енергії, простоти у використанні й тихої роботи пристрою.

Переваги

  • Компактний дизайн
  • 18 стор./хв., 7,8 секунди для виведення першої роздруківки
  • Ефективне використання енергії
  • Безшумна робота
  • Універсальний картридж забезпечує роботу без потреби обслуговування

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP6020

Компактність та економія місця


Розроблений для зручного розміщення на столі, цей компактний та вигідний принтер для монохромного друку чудово підходить для особистого використання. До гладкої поверхні та компактного дизайну додано знімну кришку для лотка для паперу, а габарити не перевищують 359 x 249 x 198 мм (Ш x Г x В)

Продуктивність у роботі


Відчуйте переваги швидкості професійного лазерного принтера, що становить 18 стор./хв. Технологія Quick First-Print від Canon дає змогу принтеру негайно почати роботу після виходу з режиму сну, а час виведення першої роздруківки 7,8 секунди дозволяє не витрачати дорогоцінного часу, чекаючи, поки принтер розігріється.

Винятково точний лазерний друк


Технологія автоматичного покращення зображення Automatic Image Refinement забезпечує високоякісний та чіткий друк тексту та детальну графіку з роздільною здатністю друку до 2400 х 600 точок/дюйм. Ми спеціально розробили тонер MS (Magnetic Spherical) для забезпечення найкращих результатів на кожній сторінці друку.

Продуктивність і безшумність


Цей енергоощадний принтер використовує лише 0,8 Вт у режимі сну. Зручний вимикач на передній панелі дозволяє легко вимкнути принтер і заощадити ще більше на споживанні енергії. У компанії Canon розроблено унікальний двигун, завдяки якому i-SENSYS LBP6020 безшумний у режимі очікування та винятково тихий під час роботи. Відтак, ви зможете зосередитися на своїй роботі.

Універсальний картридж


Універсальний картридж, який підлягає переробці, забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість відбитків. Заміна картриджа, який містить тонер, барабан та елементи чищення, на новий оригінальний картридж для лазерних принтерів Canon триватиме лише кілька секунд — і ваш принтер знову буде як новий.

Нагороди

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6020, функції та можливості цієї камери.

High print quality

Висока якість друку

Canon Advanced Printing Technology

Технологія вдосконаленого друку Canon (CAPT)

USB connection

Підключення через USB