Canon i-SENSYS LBP351x

i-SENSYS LBP351x

Ідеальне рішення для організацій із великим документообігом, яким потрібен універсальний високопродуктивний чорно-білий лазерний принтер.

Переваги

  • Швидкий друк: 55 стор/хв (A4), 59 стор/хв (A5, альбомна)*
  • Підвищена продуктивність завдяки різноманітним конфігураціям додаткових касет і можливості збільшити кількість паперу для подавання до 3600 аркушів
  • Компактні розміри для будь-яких середовищ
  • Друк зі смартфонів і планшетів завдяки підтримці служб мобільного друку
  • Ефективна робота завдяки містким картриджам із тонером Canon
  • Просте керування в мережевому розташуванні
  • Додаткові можливості безпечного друку та зберігання
  • Зменшення витрат і скорочення відходів завдяки простому двосторонньому друку

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon i-SENSYS LBP351x

Швидкий і гнучкий друк


Цей чорно-білий принтер LBP351x, що друкує зі швидкістю 55 стор/хв, ідеально підходить для середовищ із високим навантаженням, де найбільше цінують надійність і універсальність. Чотири касети для паперу та додаткова дека великої ємності забезпечують зручне налаштування та високу продуктивність цього принтера.

Велика місткість і компактні розміри


Для ефективної роботи потрібен високопродуктивний принтер, саме тому LBP351x має стандартний лоток на 600 аркушів, який за потреби здатен умістити 3600 аркушів. Цей компактний, проте дуже продуктивний офісний помічник не займає багато місця. Щоб підвищити ефективність роботи, ви можете скористатися високопродуктивним картриджем із тонером, якого вистачить на більшу кількість сторінок. Універсальний принтер LBP351x виконає будь-яке завдання друку. Надрукувати двосторонній документ формату від A5 до A4 ви зможете за лічені секунди.

Друк із мобільних пристроїв і хмари


Завдяки підтримці принтером LBP351x служб Apple AirPrint (iOS) і Mopria (Android) друкувати можна з будь-якого сумісного пристрою. Крім того, можна скористатися розширеними функціями друку, доступними в програмі Canon PRINT Business. Якщо ви використовуєте на роботі служби Google, то зможете підключити принтер LBP351x до Google Cloud, щоб забезпечити безперешкодну інтеграцію.

Інтелектуальні можливості підключення до мережі та керування


Принтер LBP351x стане чудовим доповненням вашого парку пристроїв. Підтримка мов принтерів PCL5e/6 і Adobe PostScript дає змогу без зайвих зусиль інтегрувати принтер у будь-які керовані мережеві середовища. Принтер LBP351x також чудово підходить для керованих середовищ друку та сумісний із системою віддаленого керування обслуговуванням Canon e-Maintenance. Крім того, його можна інтегрувати в платформу керування друком Canon uniFLOW, щоб забезпечити доступ до ефективної та безпечної служби My Print Anywhere, а також отримати додаткові переваги, як-от функції звітування та окупність витрат.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP351x, функції та можливості цієї БФП.

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+4 Optional Paper Cassette

+4 додаткові касети для паперу

PCL Printing

Друк PCL

PostScript Printing

Друк PostScript

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

* Потрібна касета C-A1 формату A5

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.