Canon i-SENSYS LBP253x

i-SENSYS LBP253x

Цей швидкий і компактний лазерний принтер для чорно-білого друку на папері формату A4 відзначається якістю друку, простотою інтерфейсу та співвідношенням ціни та якості. Його оснащено кольоровим сенсорним екраном, функцією NFC та низкою гнучких можливостей підключення.

Переваги

  • Компактний і надійний лазерний принтер для чорно-білого друку на папері формату A4 з підтримкою технології NFC, який ідеально підходить для невеликих робочих груп
  • Створення високоякісних документів зі швидкістю 33 стор./хв
  • Зручність використання за допомогою інтуїтивно зрозумілого кольорового сенсорного екрана
  • Стабільна надійність і якість завдяки універсальному картриджу з тонером виробництва Canon
  • Друк безпосередньо з будь-якого сумісного планшета чи смартфону завдяки функції друку дотиком (NFC)
  • Насолоджуйтеся друком безпосередньо з флеш-накопичувача USB, без використання комп’ютера
  • Безпечно друкуйте конфіденційні документи за допомогою захисту PIN-кодом
  • Можливість підключення до хмари та мобільних пристроїв завдяки підтримці AirPrint™, Mopria та Google Cloud Print
  • Безкоштовна програма Canon для максимальних результатів на пристроях iOS та Android
  • Підтримка мережі та служб організації робочого процесу, зокрема Wi-Fi, PCL5e/6, Adobe® PostScript™ і uniFLOW

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP253x

Ідеальний початковий вибір для друку в робочій групі


Невеликі робочі групи оцінять швидкість і простоту друку високоякісних документів за допомогою цього лазерного принтера для чорно-білого друку на папері формату A4 з набором вражаючих функцій. Компактний розмір і вишуканий вигляд принтера i-SENSYS LBP253x ідеально підходять для приміщень, де ведеться робота з клієнтами, і для інтенсивного використання в офісах. Ви зможете виконувати повсякденні завдання швидше завдяки швидкості 33 стор./хв і можливості запуску друку, коли принтер перебуває в режимі сну чи очікування, протягом кількох секунд.

Інтуїтивно зрозуміле керування


Ви відразу досягнете відмінних результатів завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному екрану з діагоналлю 8,9 см моделі LBP253x. Цей екран надає зручний доступ до інтелектуальних функцій принтера, які також допоможуть заощадити ваш час. Тому навіть недосвідчені користувачі можуть із легкістю використовувати всі можливості моделі LBP253x. Зручна заміна тонера, можлива завдяки спеціальному дизайну універсальних картриджів Canon, гарантує незмінну надійність роботи пристрою та високу якість друку. Ця можливість також доступна в довговічних високопродуктивних версіях картриджів.

Відмінна підтримка мобільних пристроїв і хмарних служб


Сучасні працівники використовують усі переваги зручного переключення між пристроями та змінення розташувань. Але незалежно від того, де або як ви захочете працювати, принтер LBP253x завжди доступний і готовий до роботи. Друкуйте зі свого iPhone® чи iPad® завдяки програмі Apple AirPrint™ або зі свого пристрою Android або Google завдяки сумісності зі службою Mopria. Для організацій, які використовують рішення Google у своїй роботі, принтер LBP253x постачається з підтримкою технології Google Cloud Print.

Простота підключення та друку


Для додаткової простоти та гнучкості можна також використовувати технологію NFC, яку підтримує принтер LBP253x. Підключіть будь-який сумісний мобільний пристрій, а потім друкуйте безпосередньо з програми Canon PRINT Business — це дуже просто. На принтері LBP253x можна також вибрати параметр друку без комп’ютера, який дає змогу друкувати та попередньо переглядати файли PDF, JPEG або TIFF безпосередньо з флеш-накопичувача USB. Завдяки подібним продуманим функціям ви переконаєтеся, що принтер LBP253x підходить для будь-якої ситуації, забезпечуючи зручність друку та безперебійність роботи вашого бізнесу.

Захист вашої інформації та турбота про ваші доходи


Ви можете бути спокійні завдяки функції захищеного друку, яка дає змогу безпечно друкувати приватні та конфіденційні документи з комп’ютера, планшета чи смартфону, вказуючи PIN-код. Принтер LBP253x також сприяє прибутковості вашого бізнесу завдяки таким функціям, як двосторонній друк, який скорочує обсяг використання паперу, і автоматичне вимкнення, яке сприяє економії електроенергії, коли принтер не використовується.

Можливість підключення до мережі та інтеграції в систему


Принтер LBP253x пропонує сучасні можливості підключення до мережі, які дають змогу легко інтегрувати пристрій у великі корпоративні середовища. Підтримка PCL5e/6 та Adobe® PostScript™ робить пристрій ідеальним для керованих середовищ, тоді як інтерфейс віддаленого користувача заощаджує дорогоцінний час, оскільки ІТ-адміністратори можуть контролювати та оновлювати параметри на відстані. Цей універсальний продуктивний принтер чудово підійде для операторів керованих служб друку та пристроїв Canon завдяки підтримці платформи керування результатами друку Canon uniFLOW.

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP253x, функції та можливості цієї камери.

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

USB connection

Підключення через USB

Colour Touch Panel

Кольорова сенсорна панель

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

PCL Printing

Друк PCL

PostScript Printing

Друк PostScript

Secure print

Захищений друк

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

i-SENSYS Touch & Print

Друк дотиком

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Easy Service Plan

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

3 Year Warranty Promotion

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.