Canon i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw

Пристрій i-SENSYS LBP151dw — це швидкий, компактний чорно-білий лазерний принтер, готовий до використання технології PCL, роботи через Wi-Fi і з мобільними пристроями, який недорого коштує та ідеально підходить для широкого кола застосувань.

Переваги

  • Швидкий друк: 27 стор./хв, друк першої сторінки за 8 секунд, підтримка технологій автоматичного двостороннього друку і Canon Quick First-Print
  • Стильна, елегантна й компактна конструкція
  • Друк, оптимізований для технології PCL5e/6, призначений для забезпечення сумісності з наявною інфраструктурою
  • Підтримка мереж Wi-Fi та Ethernet
  • Готовність до роботи з мобільними пристроями та службою Google Cloud Print
  • Низьке енергоспоживання та висока енергоефективність у своєму класі.

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP151dw

Швидкість, простір та заощадження


Компактний принтер i-SENSYS LBP151dw забезпечує чудову швидкість за дуже прийнятною ціною. Висока швидкість друку 27 стор./хв доповнена можливістю двостороннього друку, час виходу першої сторінки складає 8 секунд, а технологія Canon Quick First-Print забезпечує швидкий друк навіть після виходу з режиму сну.

Готовність до роботи через Wi-Fi, мережі та з мобільними пристроями


Підключення принтера до мережі Ethernet або Wi-Fi здійснюється так само легко, як натискання кнопки. Друкувати через бездротову мережу, використовуючи безкоштовний підмикний модуль, можна з будь-якого мобільного пристрою, що підтримує хмарну службу Mopria. Також за допомогою безкоштовної програми Canon PRINT Business можна отримати доступ до великої кількості розширених функцій принтера з пристроїв iOS або Android.

Можливість друку за допомогою служби Google Cloud Print


Принтер i-SENSYS LBP151dw підключається безпосередньо до хмари без застосування ПК. Його можна за лічені секунди підключити до облікового запису служби Google Cloud Print і відразу ж почати друкувати на принтері з будь-якого сумісного пристрою.

Можливість застосування технології PCL


Для ІТ-фахівців принтер i-SENSYS LBP151dw — це ідеальне рішення для численних питань. Його легко підключити до мережі, принтер компактний, недорогий і надійний.

Енергоефективність і низьке енергоспоживання


Цей принтер достатньо тихий, що робить його ідеальним для використання в роздрібній торгівлі, банківських філіях і стійках реєстрації в готелях. Він належіть до категорії пристроїв із високою енергоефективністю та низьким рівнем енергоспоживання у своєму класі.

Багатофункціональний картридж


Багатофункціональний картридж забезпечує експлуатацію, яка не потребує технічного обслуговування, та надійний друк високої якості. Автентичні лазерні картриджі Canon містять тонер, барабан і вузол очищення. Їх можна легко замінити в лічені секунди.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP151dw, функції та можливості цієї БФП.

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

USB connection

Підключення через USB

PCL Printing

Друк PCL

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами