Компактні фотопринтери SELPHY

Швидко й легко друкуйте чудові довговічні знімки зі студійною якістю зі смартфона або цифрової камери за допомогою зручного компактного фотопринтера SELPHY Compact. Знімки можна друкувати через бездротову мережу з мобільних пристроїв з Android та iOS (зокрема, iPhone і iPad), а також безпосередньо з камер, комп’ютерів і карт пам’яті. Крім того, щоб забезпечити ідеальну якість друку, можна поекспериментувати з творчими ефектами, різними типами паперу, функціями компонування й обробки.

Швидкий друк зі студійною якістю

Описані функції також доступні в інших

принтерах SELPHY з модулем Wi-Fi і програмі Canon PRINT

Друк із мобільних пристроїв

Mobile_printing

Оберіть SELPHY CP1200 — найкращий фотопринтер серії SELPHY для друку зі смартфонів.

Він забезпечує швидкий і зручний друк через бездротову мережу з пристроїв Apple і Android за допомогою безкоштовної програми Canon PRINT. Крім того, використовуючи Apple AirPrint або встановивши підмикні модулі Canon для друку з Android і Kindle Fire, ви можете друкувати фотографії просто з інших програм.

Підтримка різноманітних витратних матеріалів, у тому числі наклейок KC-18IS, робить цей пристрій ідеальним для виведення квадратних роздруківок у популярних програмах, наприклад Instagram.

Друк фотографій за допомогою програми Canon PRINT без зайвих зусиль

Прямий друк з інших програм

Сповна користуйтеся своїм принтером SELPHY!

Для різноманітних проектів друку доступна низка носіїв SELPHY. Завдяки цьому принтеру можна друкувати будь-які фотографії — від листівок до квадратних наклейок, які чудово друкуються з мобільних пристроїв.

Комплектів чорнил і паперу SELPHY вистачає на друк потрібної вам кількості фотографій. Їх можна легко замінити одним простим рухом.

Фото на документи

Фото на документи

Підготовка й друк фотографій на документи для особистого та професійного використання за допомогою функції ID Photo Print (Друк фото на документи). Можливість вибору з кількох загальноприйнятих або нестандартних форматів і друк кількох фотографій на документи одного чи різного форматів на одному аркуші для економії паперу.

Квадратні роздруківки

Квадратні роздруківки

Чудово підходить для декорацій і творчих проектів із використанням зображень із популярних програм для смартфонів і компактних камер.

Кредитні картки

Кредитні картки

Формат кредитної картки чудово підходить для невеликих рамок і фотографій, які можна носити в гаманці або сумочці.

Міні-наклейки

Міні-наклейки

Використовуйте міні-наклейки для веселих і творчих проектів, а також як декорації.

Від пікселя до друку

SELPHY дає змогу створювати роздруківки різних розмірів, комбінувати кілька фотографій на одній сторінці за допомогою друку з компонуванням або друкувати чудові колажі з кольоровими ефектами за допомогою вибіркового порядку. Функція автоматичної оптимізації зображення для підвищення якості друку.

Easy_creativity

Оптимізація зображення

Оптимізація зображення виявляє та виправляє недоліки зображення, налаштовує яскравість і колір облич, зменшує непотрібні шуми та робить роздруківки чіткішими та більш насиченими.

Image_Optimize_01 Image_Optimize_02

301

Сублімаційний друк

Технологія сублімаційного друку дає змогу створювати високоякісні роздруківки, які не змінять свій вигляд навіть через 100 років зберігання в альбомі. Завдяки спеціальному захисному покриттю кожна роздруківка цілком суха, а також стійка до води, відбитків пальців і подряпин.

Друкуйте з будь-яких пристроїв у будь-якому місці

Де б не зберігалися ваші зображення, принтери SELPHY допоможуть їх роздрукувати. Друкуйте фотографії безпосередньо з камери, карти пам’яті, USB-флешки чи комп’ютера або оберіть модель із вбудованим модулем Wi-Fi і насолоджуйтесь безпроводовим друком із сусідньої кімнати.

Any_device.jpg
Small_portable

Принтери SELPHY є настільки компактними, що їх можна без роздумів взяти із собою у відпустку, у гості або на вечірку, щоб принагідно миттєво надрукувати й поділитися найяскравішими спогадами з близькими.

Support_01

Підтримка для вашого принтера SELPHY

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів SELPHY.

Драйвери, програмне забезпечення та посібники для вашого принтера SELPHY

Support_02

Пошук попередніх моделей принтерів SELPHY

Знайдіть технічні характеристики та відомості про сумісні аксесуари для попередніх моделей принтерів SELPHY в розділі архіву наших виробів.

Архів

iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торгівельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах. Логотипи AirPrint™ і AirPrint є торговельними марками компанії Apple Inc.

Android™, Google Cloud Print™ і Picasa™ є зареєстрованими торговельними марками компанії Google Inc.

Windows® і логотип Windows є торговельними марками групи компаній Microsoft